Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET FRIGORIFER PER LULE NATYRALE

Gjendja: shume e mire, eshte me gradacion, i posacem per te mbajtur lulet natyrale. P...

Botuar më 15/10/2019
170.000 leke

SHITET, TRAPANO, MATRAPIK JVC

I paperdorur, ne kuti Aeg, 800w, kompresore 50 C cmimi 23.000 leke, gjendje shume te mire pune. Shitet sharre disk dore per marangoz, i ri i pahapur, frigorifer i vogel 7000 leke

Botuar më 21/10/2019

SHITEN PAISJET E NJE PARUKERIE

E kompletuar totalisht me kushte bashkohore te kohes, rafte, mbajtese bizhu, poltron, lavastovilje, pasqyra, kompjuter, etj.

Botuar më 21/10/2019
150.000 leke

SHITET PUNISHTE DRURI

Gjendja: shume e mire, 5 procese, gonjaster 3.2m, 2disqe +freze, radial,sharre shirit,zinxhir, torno druri, aspirator, ventilator, 2 kompresor 2 dhe 3 fazor, trapan vertikal, sharr per kende, Fier

Botuar më 20/10/2019
1.600.000 leke

SUPER CMIM! SHITEN 8 PISTA VRAPIMI,3 BICIKLETA,2 STEPA DHE 16 PAISJE TE TJERA FORCE

Gjendja: shume e mire, max 9 muaj kohe perdorimi(nje pjese jane te paperdorura), te mjaftueshme per te mbuluar nje hapesire 300m².Seated leg press,shoulder raise,seated leg extension,chest press,multihip, abdominal crunch,biceps curl,triceps pres down,outer thigh abductor,inner thigh abductor,shoulder press,olympic incline press,olympic bench press,shoulder bench press,flat bench

Botuar më 20/10/2019

SHITEN 4

Bilardo, firma Galanti Italiane

Botuar më 19/10/2019
1.300.000 leke

SHITEN RAFTET E NJE DYQANI

Materiale ndertimi. Ne gjendje te mire

Botuar më 19/10/2019
200.000 leke

MBYLLET AKTIVITETI I NJE RESTORANTI LUKSOZ

Jane ne shitje te gjitha pajisjet e kuzhines si dhe arredimi i salles. Te gjiotha ne gjendje puna. Per informacion kontaktoni nr

Botuar më 19/10/2019

SHITET BIZNES PLAYSTATION 3 DHE PLAYSTATION 4

Biznesi perfshin:ps3-9cope,ps4 3 cope,TV 52 8 cope, lojra (disqe)per ps3 dhe ps4,18 kompiutera, 8 karrige lekundese, 12 tav.kompiuteri,12 karrige,5 kolltuqe dopio,dollape etj.etj.

Botuar më 18/10/2019
10.000,00 euro
)