Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

DOLLAP ZYRE

Gjendja: shume e mire, DOLLAP ME 4 KANATA , ME NDARJE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 18/07/2018
14.000 leke

SHITEN

Gjendja: shume e mire, 1 frigorifer me banak, me xham, ngrires dhe freskues, Tirane

Botuar më 18/07/2018
50.000 leke

SHITET

Gjendja: e mire, banak frigoriferik, 1.5 i gjate, bashke me mobiljet perkatese, Rr. Qemal Stafa, tek Shkolla e Kuqe

Botuar më 18/07/2018
400,00 euro

SHITET

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 1.200.000 Leke

Gjendja: shume e mire, krevat masazhi

Botuar më 18/07/2018
1.200.000 leke

SHITEN PAJISJET E NJE LAVAZHI, SHUME PAK TE PERDORUR :

2 pompa 3 fazore dhe monofaze, 2 fshesa, kompresor me bombul dhe ilaç, fshese per larje tapeti.

Botuar më 17/07/2018
140.000 leke

FRIGORIFER AKULLORE

Ne gjendje te mire 7 vaska me xham

Botuar më 17/07/2018
350,00 euro

FABRIKA E PRODHIMIT TE PLLAKAVE DEKORATIVE

Gjendja: shume e mire, OKAZION. Shitet linja industriale dixhitale e prodhimit te pllakave dekorative qeramike dhe porcelani e vitit 2014. Kapaciteti i stampimit 34m katrore ne ore. garantojme asistenc, KORCE

Botuar më 17/07/2018
250.000,00 euro

SHITET LAVASTOVILJE PROFESIONALE

Koshat+detergjentet per pjata/gota

Botuar më 17/07/2018
500,00 euro

FREZE PER THONJTE

Gjendja: shume e mire, ME AKSESORE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA" PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 17/07/2018
4.000 leke

ASPIRATOR PER THONJTE

Gjendja: shume e mire, NGJYRE PORTOKALLI, E RE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA" PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 17/07/2018
3.500 leke