Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET FRIGORIFER BANAK

Freskues, 4.5x1.2m.

Botuar më 10/12/2018
1.000,00 euro

SHITEN PAISJE PARUKERIE

Gjendja: shume e mire, banak, 3 pasqyra, tavolina e thonjeve, 2 poltrona, lavatesti,krevat depilimi dhe 1 raft, 2 karrige, RR. "SULEJMAN DELVINA"

Botuar më 13/12/2018
80.000 leke

SHITET FORMULE ITALIANE

Per berjen e kafes ekspres dhe Turke, shitet me prove dhe garanci, total 6 formula 3 per Turken dhe 3 per ekspresin. Ne çmim eshte e perfshire asistenca teknike

Botuar më 13/12/2018
400,00 euro

SHITEN PAISJE PER DYQAN MISHI: DHOME FRIGORIFERIKE, M 1.30X1.30X2.10M LARTESI

Monofaze, Frigorifer Reklamues 3m i gjate. Paisje Italiane. Çmimi per te dyja

Botuar më 13/12/2018
200.000 leke

SHITEN PAISJE PUNISHTE QOFTE, SALCICESH

Bumatrice, grirese mishi,Piston, zgare me gaz, 3 Frigorifer banak, Kundrabanak, tavoline inoksi me sirtare, motorr aspiratori, frigorifer ekspozitor. Gjithashtu receta kernacka

Botuar më 12/12/2018
1.000.000 leke

SHITEN 6 KOMPLETE

Tavolina+ karrige per ambjent te jashtem. 2 komplete te brendshme. 8 komplete kolltuqesh dysh me tavolina

Botuar më 12/12/2018
230.000 leke

SHITEN PAISJE INTERNET & KANCELARI

Kompjutera, fotokopje, printer, skaner, inverter, tavolina, karrige, te gjitha ne gjendje pune, Prane Rr "Myslym Shyri",Tirane

Botuar më 11/12/2018
1.200,00 euro

LAVATEST

Gjendja: shume e mire, NGJYRE KUQ/ZI, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 11/12/2018
17.500 leke

SHITET FRIGORIFER BANAK, NE GJENDJE TE MIRE PUNE

30.000 leke, sobe maqedonase, kapacitet 15 byreke

Botuar më 11/12/2018
30.000 leke

SHITET HELL

Gjendja: shume e mire, per pjekje pulash ose qingjash, Rr. Ndre Mjeda

Botuar më 11/12/2018
20.000 leke

SHITET BRUMATRICE

Gjendja: shume e mire, 20kg, monofaze, 70.000leke, makine grirese mishi, monofaze, Tirane

Botuar më 11/12/2018
60.000 leke