Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITEN 26 TAVOLINA DHE 69 KARRIGE RESTORANTI, MATERIAL DRURI,

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Paisje lokalesh
Shiten 26 tavolina dhe 69 karrige restoranti, material druri,
Përshkrim

Per ambient te brendshem. Shume te mirembajtura, Çmime OKAZION!! karrigeve 2.000 leke/secila dhe tavolinat 3.000 leke/secila, çmime te diskutueshem.


Botuar më 13/10/2019

Telefon
)