Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITEN PAISJE LOKALESH

Shiten set tavolinash dhe kolltuqe me konstruksion metalik bashke me shiltet ne gjendje shume te mire

Botuar më 26/03/2019
10.000 leke

SHITET BIZNESI OSE VETEM PAJISJET

Gjendja: shume e mire, Shitet biznesi, Tirane

Botuar më 26/03/2019
2.000,00 euro

SHITET AGREGATE TE NJE DHOME FRIGORIFERIKE

Tiranë | 25.000 Leke

Grupi i motorrit kopelang 5.5 kv fryres me 5 ventilator paneli komandimi dhe dere frigoriferike jane edhe me prove, mbrapa pallatit me shigjeta

Botuar më 26/03/2019
150.000 leke

KARROCE INVALIDI

E perdorur. Ne gjendje te mire

Botuar më 26/03/2019
5.000 leke

SHITET FURRE BUKE

E kompletuar totalisht me kushte bashkohore, brumatrice inoks, 120liter, prerese buke, 3 karroca buke me 150 tava buke., Ali Dem

Botuar më 26/03/2019
11.000,00 euro

FURRE BUKE

Elektrike, Italiane, viti 2009. Me rrotullim. Shitet bashke me fermentimin dhe 3 karroca. Brumatrice Italiane

Botuar më 25/03/2019
550.000 leke

SONDE PORTATIVE

Per gurore, deri ne thellesi 20m

Botuar më 25/03/2019
4.500,00 euro

SHITET KARROCE INVALIDI ME BATERI

Prodhim i vitit 2005, ne gjendje shume te mire, Tirane

Botuar më 25/03/2019
70.000 leke

SHITET FRIGORIFER: BANAK FRESKUES EKONOMIK, PROFESIONAL

Per dyqan mishi dhe bulmeti, permasat 2.5m, marke Italiane, çmimi 1000 Euro

Botuar më 25/03/2019

10 KOMPLETE TAVOLINA KARRIKE

Hekuri, me suprine mermeri. Cmimi per cope:

Botuar më 22/03/2019
22.000 leke