Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITEN PAISJE DYQANI

Tiranë | 150.000 Leke

Frigorifer banak 60000 lek, frigorifer kollon 15000 leke, frigorifer pasticerie banak 50000 lek, frigorifer ngrires 1000 leke, katabrik akullore 80.000 l, frigorifer akullore 1 cop

Botuar më 21/08/2018
25.000 leke

SHITET VINC

Monofaze, 500kg, ne gjendje shume te mire pune

Botuar më 20/08/2018
70.000 leke

POMPE KARBURANTI GJERMANE

Gjendja: e mire, Shes pompe karburanti me 6 pistona, cilesi gjermane., Shkoder

Botuar më 20/08/2018
2.000,00 euro

SHITET KARROCE INVALIDI ME BATERI

Prodhim i vitit 2005, ne gjendje shume te mire, Tirane

Botuar më 20/08/2018
700,00 euro

SHITEN 8 TAVOLINA

Per ambjent te jashtem, pa Karrige. Te ardhura nga Italia. Çmimi per secilen

Botuar më 20/08/2018
70,00 euro

DHOMA FRIGORIFERIE (KONTENIER)

Gjendja: shume e mire, Ne gjendje shume te mire.E pershtashme per te gjitha hapsirat.E perdorur per tregtine e bulmetit dhe fruta perime.konsumi maksimal mujor 60-6500lek/muaj.permasat 8x2.8 x3, Tirane,Autostrada Tirane-Durres 2,prane Delta home

Botuar më 20/08/2018
2.200,00 euro

SONDE PORTATIVE,

Per gurore, deri ne thellesi 20m

Botuar më 20/08/2018
4.500,00 euro

SHITEN TAPETE SHTRIMI NE TOKE KARRIKE PLASTIKE DHE DERRASE TRAMPOLINE DYSHEK AJRI ME KOMPRESOR

Shtepi plastike, kolovarese 2 cop, kalceto 2 cop,rreshqitese edhe kermill, lodra pellushi dhe plastike lodra te medha plastike, makine, kal, rrjet per ndarje ambjenti

Botuar më 19/08/2018
1.700,00 euro

SHITEN FRIGORIFER: BANAK FRESKUES EKONOMIK, PROFESIONAL

Per dyqan mishi dhe bulmeti, permasat 2.5m, marke Italiane, çmimi 160.000 leke

Botuar më 19/08/2018

SHITET FRIGORIFER

Banak vitrine, 2.50m, ne gjendje shume te mire pune, tirane

Botuar më 18/08/2018
40.000 leke