Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITEN PAISJE PER DYQAN MISHI: DHOME FRIGORIFERIKE, 1.30X2.10M LARTESI, 170.000 LEKE

Frigorifer Reklamues 3m i gjate, 140.000 leke. Paisje Italiane. Çmime te diskutueshem.

Botuar më 17/08/2018

SHITET FORMULE ITALIANE

Per berjen e kafes ekspres dhe Turke, shitet me prove dhe garanci, total 6 formula 3 per Turken dhe 3 per ekspresin. Ne çmim eshte e perfshire asistenca teknike

Botuar më 16/08/2018
400,00 euro

SHITET PAJISJE PER KOKOSHKAT

Gjendja: do riparim, ne gjendje te mire pune, per perdorim shtepiak

Botuar më 16/08/2018
23.000 leke

SHITET KARRIGE ME RROTA

Shume pak e perdorur, e blere ne gjermane, ka disa opsione, shitet per arsye mosperdorimi, Rruga e Kavajes, pallatet e Delijorgjit

Botuar më 16/08/2018
15.000 leke

SHARRE HEKURI ME SHIRIT DHE UJ, PER PRERJE HEKURI,

Profesionale, marka Thomas 310 Italiane, shume pak e perdorur

Botuar më 16/08/2018
1.400,00 euro

SHITET

Gjendja: shume e mire, makineri per perpunimis te letres higjenike dhe kartpicestes

Botuar më 15/08/2018
10.000,00 euro

KARRIGE

Gjendja: shume e mire, ZYRE STATIKE GURKALI, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1,rr”Sami Frasheri”Cel:0682057078,042239303 - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 15/08/2018
1.800 leke

MANEKINE

Gjendja: shume e mire, MASHKULL I ULUR+POD, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1,rr”Sami Frasheri”Cel:0682057078,042239303 - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 15/08/2018
14.000 leke

KARRIGE

Gjendja: shume e mire, ZYRE RROTULLUESE, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1,rr”Sami Frasheri”Cel:0682057078,042239303 - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 15/08/2018
5.500 leke