Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

KREVAT ESTETIKE

Gjendja: shume e mire, ngj pana, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejm...

Botuar më 17/09/2019
20.000 leke

KREVAT ESTETIKE

Gjendja: shume e mire, ngj pana, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 17/09/2019
20.000 leke

SHITET PUNISHTE DRURI

Gjendja: shume e mire, 5 procese, gonjaster 3.2m, 2disqe +freze, radial,sharre shirit,zinxhir, torno druri, aspirator, ventilator, 2 kompresor 2 dhe 3 fazor, trapan vertikal, sharr per kende, Fier

Botuar më 17/09/2019
1.600.000 leke

SHITEN PAJISJET E NJE BUTIKU

Bashke me disa rroba, shufra inoksi, mbajtese per cantat etj. Shiten per arsye mbyllje aktiviteti, Mbrapa Policise Bashkiake, tek 21 Dhjetori

Botuar më 17/09/2019

SHITET KAZAN RAKIE

Gjendja: e mire, inox 50l ftohsen+fernelen e gazit, shiten dhe 4 fuci 130 lt, Tirane

Botuar më 16/09/2019
25.000 leke

SHITEN TAVOLINA DHE KARRIKE

Marka Nova. Karriket 35 E dhe

Botuar më 16/09/2019
55 leke

SHITEN PAISJET E NJE PARUKERI DHE RROBAQEPESI, SHITEN TE KOMPLETUARA SIC I KA NJE BIZNES, PAISJE NE GJENDJE SHUME TE MIRE. SHITEN PER ARSYE EMIGRIMI

Paisjet e parukeris 250.000 leke i diskutueshem dhe pasjet e rrobaqepesise. 150.000 leke i diskutueshem, Rr. "Jordan Misja"

Botuar më 16/09/2019

SHITEN KARRIKE

Ne gjendje te mire pune. Shume pak te perdorura. Cmimi per cope

Botuar më 13/09/2019
3.500 leke

SHITET KAZAN RAKIE

50 litra+fuci 28 kile.

Botuar më 13/09/2019
12.000 leke

SHITET VINÇ PER NGRITJE PESHASH

Marka "BETA", monofaze, 220V, e sapoardhur nga Italia, 126m lartesi, me telekomande, ngre 300kg

Botuar më 13/09/2019
800,00 euro