Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TAVOLINE BANAK,

Tavoline inoksi, frigorifer banak ngrires, frigorifer kolon ngrires, makineri per sallam 3 fazore. Brumatrice 3 fazore, zgare me qymyr. Peshore elektronike.

Botuar më 20/11/2018

SHITET

Aspirator

Botuar më 20/11/2018
50.000 leke

FRIGORIFER KOLON

Per bar kafe. 20.000 leke dhe banak italian.50.000 leke dhe ekspres

Botuar më 20/11/2018
50.000 leke

SHITET EKSPRES KAFEJE

buze rruges kryesore | 400 m2 | 20.000 leke

Gjendja: shume e mire, me dy grupe, marka Fama, ne gjendje pune + MULLI KAFEJE, per arsye te mbylljes se aktivitetit, ne gjendje shume te mire pune, Kamez

Botuar më 20/11/2018
65.000 leke

SHITET PARUKERI/ESTETIKE E KOMPLETUAR TOTALISHT

Gjendja: shume e mire, Shitet parukeri e kompletuar totalisht (per arsye emigrimi), Pallati Bora,te piazza,pas BKT

Botuar më 19/11/2018
3.000,00 euro

SHITEN PAJISJE PICERIE

Pak te perdorura, linja e fundit Italiane

Botuar më 19/11/2018
6.500,00 euro

SHITEN PAJISJET E NJE FURRE BUKE

Furre buke, brumatrice, etj, Rr. Ali Demi, ngjitur me shkollen Kushtrimi i lirise

Botuar më 19/11/2018
2.000.000 leke

FABRIKE PLASTIKE, ME 2 LINJA PRODHIM PLASTIKE ME MODELE TE NDRYSHME, KA PUNUAR VETEM 500 ORE PUNE

E pajisur me te gjitha, aktualisht ne pune, me certifikate pronesie, dokumenta te rregullta, ndodhet ne LUSHNJE, LUSHNJE

Botuar më 19/11/2018

PAJISJE PER BERBERE

Banak, poltron, si dhe pajisje te tjera ndihmese. Shiten per arsye embyllje aktiviteti., Ndodhen ne DURRES

Botuar më 17/11/2018