Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

EKSPRES

Gjendja: shume e mire, KAFEJE ARIETE ME AKSESOR, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 16/07/2018
4.000 leke

SHITEN PAISJET E NJE MOBILERIE

Sharre me karel 2.5m "Minimaks", me aspirator, trapan burgo 3 fazor, kompresor 241 si dhe shume paisje te tjera si vegla dore dhe materiale

Botuar më 16/07/2018
60.000,00 euro

MAKINE QEPESE,

Me transformator 6 volt, e paperdorur,

Botuar më 16/07/2018
10.000 leke

SHITEN PAJISJE TE NJE FABRIKE BIRRE

Kaon Birre | 1.200 M2 | 20000000 Leke

Gjendja: shume e mire, 10 rezervuar me kapacitet 1200 litra dhe pajisjet shoqeruese.

Botuar më 16/07/2018
2.000.000 leke

SHITET DHOME FRIGORIFERIKE DIXHITALE ME MOTOR “KOPELAND” TE RI.

Dhoma sa eshte montuar, e pa përdorur, me panele te çmontueshem dhe me dysheme inoxi.Perdoret per ngrirje dhe ftohje, eshte perfekte. Gjate 2.5m, Gjeresi 3.10m, Lartesi 2.5m.

Botuar më 16/07/2018
5.000,00 euro

SHITET FRIGORIFE BANAK NGRIRES INOXI I RI ARDHUR NGA GJERMANI 2X60 LARTESI 85CM

1900euro i diskutueshem. 8 tavolina rrethore mermeri me kembe gize me forma, te reja, te pershtatshme per lokal, secila

Botuar më 16/07/2018
120,00 euro
Botuar më 16/07/2018
100.000 leke

SHITET KARROCE INVALIDI ME BATERI

Prodhim i vitit 2005, ne gjendje shume te mire, Tirane

Botuar më 16/07/2018
700,00 euro

SHITET FRIGORIFER PASTIÇERIE 80.000 LEKE. FRIGORIFER KOLON PASTIÇERIE 60.000 LEKE. FRIGORIFER KOLON 15.000 LEKE. FRIGORIFER LULESH 80.000 LEKE,

Frigorifer mishi kolon 70.000 leke. Frigorifer akullore 25.000 leke. Reklamues Byreku 10.000 leke. Makine akullore 70.000 leke. 6m rafte Italiane 4000 leke/secila. Frigorifer banak, 2m, freskues 80.000 leke. Frigorifer banak 3m freskues 60.000 leke

Botuar më 16/07/2018
80.000 leke