Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET FRIGORIFER PER LULE NATYRALE

Gjendja: shume e mire, eshte me gradacion, i posacem per te mbajtur lulet natyrale.Mu...

Botuar më 15/10/2019
140.000 leke

SHITET FRIGORIFER PASTIÇERIE 80.000 LEKE. FRIGORIFER KOLON PASTIÇERIE 60.000 LEKE. FRIGORIFER KOLON 15.000 LEKE. FRIGORIFER LULESH 80.000 LEKE, RAFTE MARKETI E DYQANI 20M, 6.000 LEKE/M,

Frigorifer mishi kolon 70.000 leke. Frigorifer akullore 25.000 leke. Reklamues Byreku 10.000 leke. Makine akullore 70.000 leke. 6m rafte Italiane 4000 leke/secila. Frigorifer banak, 2m, freskues 80.000 leke. Frigorifer banak 3m freskues 60.000 leke. Frigorifer banak freskues, me xham, 2.5m. 120.000 leke. Frigorifer freskues inoksi me lavapjate per lokal.

Botuar më 23/10/2019
70.000 leke

SHITET PAISJE MJEKSORE, EKO GE VOLUSION 730 COLOR-DOPPLER

Gjendja: shume e mire, me 2 sonda (convex+convex 3D-4Drealtime). Perfshire printer Sony dhe CD-ROM

Botuar më 23/10/2019
7.500,00 euro

SHITEN PAJISJET E NJE BIZNESI CELULARESH

Gjendja: shume e mire, banak, vitrina, aksesore per celulare te ndryeshem., Tirane

Botuar më 23/10/2019
400.000 leke

VITRINA FRIGORIFERIKE

SHITEN PAJISJE FRIGORIFERIKE DHE VITRINA TE REJA ME CMIME EKSPOZITE, Tirane

Botuar më 22/10/2019

SHITEN PAISJET E NJE BERBERHANE

Gjendja: shume e mire, 2 banaqe, 2 pasqyra, 3 vitrina per reklame produktesh, 2 poltrone, 2 kolltuqe dhe 2 makina per qethje, Yzberisht

Botuar më 22/10/2019
60.000 leke

SHITEN MAKINERI PER PUNIM DRURI

MDF, MELAMIN, KAREL, KOMPRESOR, bashke me veglat e dores, te sapo blera, te perdorura shume pak.

Botuar më 22/10/2019
10.000,00 euro

SHITET TAVOLINE PUNE E VLEFSHME PER SERVIS MAKINASH

FREZIM DHE MBERTHIM DISQESH, FREKSIONI DHE CEPA MAKINASH. 1 FREZA,1 PRESE, SISTEM BJELL MANIVEL

Botuar më 22/10/2019
40.000 leke

SHITET, TRAPANO, MATRAPIK JVC

I paperdorur, ne kuti Aeg, 800w, kompresore 50 C cmimi 23.000 leke, gjendje shume te mire pune. Shitet sharre disk dore per marangoz, i ri i pahapur, frigorifer i vogel 7000 leke

Botuar më 21/10/2019

SHITEN PAISJET E NJE PARUKERIE

E kompletuar totalisht me kushte bashkohore te kohes, rafte, mbajtese bizhu, poltron, lavastovilje, pasqyra, kompjuter, etj.

Botuar më 21/10/2019
150.000 leke

SHITET PUNISHTE DRURI

Gjendja: shume e mire, 5 procese, gonjaster 3.2m, 2disqe +freze, radial,sharre shirit,zinxhir, torno druri, aspirator, ventilator, 2 kompresor 2 dhe 3 fazor, trapan vertikal, sharr per kende, Fier

Botuar më 20/10/2019
1.600.000 leke
)