Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

10 KOMPLETE TAVOLINA KARRIKE

Hekuri, me suprine mermeri. Cmimi per cope:

Botuar më 22/03/2019
22.000 leke

MAKINERI PER AKULLORE

Gjendja: shume e mire, e firmes CAPRIGIANI , pasterizator 60lit po CARPIGIANI,PASTERCHEF perdoret per krem pasticerie temperim cokollate,ne gastronomi e shume te tjera, Tirane

Botuar më 22/03/2019
14.000,00 euro

SHITEN RAFTE BUKE

3 rafte, ne gjendje te mire

Botuar më 21/03/2019
30.000 leke

POLTRON DENTAR

ne hyrje te tregut te Madh tek Posta | 45 M2 | 100 Euro

Gjendja: e mire, shitet bashke me paisjet dentare, Përballe me ish ekspoziten Shqipëria sot

Botuar më 21/03/2019
2.000,00 euro

MATRAPIK

Makita 750 vat

Botuar më 21/03/2019
20.000 leke

SHITET PAISJET E NJE SALLE PS, 9 TV LG 43 POLSH, 6 PS 4, 3 PS3

21 leva PS4, 6leva Ps3, 20 poltrone, 4 pupa, banak dhe te gjitha aksesoret e nje salle Ps. Te gjitha jane blere te reja, brenda garancise. Shume pak te perdoruar, ne gjendje perfekte

Botuar më 21/03/2019
950.000 leke

OKAZION! SHITEN PAISJET E NJE PARUKERIE ME SUPER CMIM!

2 pasqyra, 3 poltrona te medhenj dhe nje I vogel, kolltuk, lavatest me gjithe dush dhe dollap

Botuar më 21/03/2019
100.000 leke

SHITET GJENERATOR

Gjendja: shume e mire, Shitet gjenerator saldimi

Botuar më 20/03/2019
15.000 leke

SHES PESHORE ELEKTRONIKE

Gjendja: shume e mire, Gjate procesit te peshimit behet dhe printimi i etiketes me daten e prodhimit, daten e skadences, emrin e kompanise dhe shume printime sipas deshires dhe kerkeses,, Shkozet , Durres

Botuar më 20/03/2019
50.000 leke