Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITEN KARRIGE DHE TAVOLINA LOKALI

Gjendja: shume e mire, 9 komplete (te Almehos), Tirane, prane Kopshtit Zoologjik

Botuar me 16/10/2018
80.000 leke

PAISJE FAST FOOD-I

Gjendja: shume e mire, ne gjendje te mire. Hell, Fritez, tostier, aspirator, kapa

Botuar me 16/10/2018
180.000 leke

SHITEN PAISJE DYQANI

Tiranë | 150.000 Leke

Frigorifer banak 60000 lek,frigorifer kollon 15000 leke, frigorifer pasticerie banak 50000 lek, frigorifer ngrires 1000 leke, katabrik akullore 80.000 l, frigorifer akullore 1 cop

Botuar me 16/10/2018
25.000 leke

SHITEN PAISJET E NJE FURRE BUKE

Furre per pjekje 100 bukshe, dhome fermentimi, prerese buke, frigorifer banak ekspozitor , rafte buke, buk, ekspozitor per byreke

Botuar me 16/10/2018
500.000 leke

SHITEN PAJISJET E NJE FURRE BUKE

Furre buke, brumatrice, etj, Rr. Ali Demi, ngjitur me shkollen Kushtrimi i lirise

Botuar me 16/10/2018
2.000.000 leke

MULLI BLUARJE ME GUR,

3 fazor, per bluarje misri dhe gruri. Prodhon miell buke dhe per blektori. Ne gjendje shume te mire pune

Botuar me 16/10/2018
1.000,00 euro

LINJE PRODHIMI

Gjendja: shume e mire, te gjitha pecikllazeve me vakum. Dimensionet e prodhimit 2m-1m. 40 kw. Nga 0.5-6 mm trashesi. Fura me rezistenca qeramike. Vakumi me i madh gjerman, KORCE

Botuar me 16/10/2018
80.000,00 euro

SHITET BETONIERE

E madhe, nxjerr 4 karroca beton. Shitet per arsye mosperdorimi, Kombinat

Botuar me 16/10/2018
55.000 leke

SHITEN FRIGORIFER MORAL ME GJATESI 3. 9 M LINEAR DHE 5 KATE LARTESI FRIGORIFER BANAK DJATHI/MISHI ME GJATESI 5 M LINEAR

OKAZION!Frigorifer sallam/djath muri me 4.4 kate lartesi.Rafte marketi italiane me gjatesi 53m linear dhe mesatarisht 5.5 kate lartesi rafte per fruta /perime inoksKasa me levizje, 8 kamera Swann, serveri kryesore

Botuar me 16/10/2018

SHITEN PAISJET E NJE LOKALI,

2 frigorifer banak, nje freskues dhe nje ekspres kafeje. Ne gjendje te mire dy muaj te perdorur. Tende 4m, frigorifer freskues.

Botuar me 16/10/2018
600.000 leke