Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET KABINETI DENTAR CASTELLINI, POLTRON DENTAR BASHKE ME KOMPRESORE

Gjendja: shume e mire, angel turbine dhe mikromotori, Autoklav, aparati i pastrimit te gurezave, Amalgamatori, Sterillizatori me kuarc, Llampa halogjene me kompozite, vegla pune si dar, elevator, etj

Botuar më 16/11/2018
2.500,00 euro

TAV OLINE ZYRE

Gjendja: shume e mire, NGJ E BARDHE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RR SULEJMAN DELVINA, PRANE SHKOLLES VASIL SHANTO

Botuar më 15/11/2018
15.000 leke

KAREL PER PARUKERI

Gjendja: shume e mire, NGJ E ZEZE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RR SULEJMAN DELVINA, PRANE SHKOLLES VASIL SHANTO

Botuar më 15/11/2018
4.500 leke

POLTRON PARUKERIE

Gjendja: shume e mire, NGJ PORTOKALLI, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RR SULEJMAN DELVINA, PRANE SHKOLLES VASIL SHANTO

Botuar më 15/11/2018
18.000 leke

LAVATEST

Gjendja: shume e mire, NGJ PORTOKALLI/ZEZE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RR SULEJMAN DELVINA, PRANE SHKOLLES VASIL SHANTO

Botuar më 15/11/2018
25.000 leke

MANEKIN, MASHKULL

Gjendja: shume e mire, NGJ E BARDHE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RR SULEJMAN DELVINA, PRANE SHKOLLES VASIL SHANTO

Botuar më 15/11/2018
14.900 leke

SHITEN PAISJET E NJE MARKETI

Vitrine, frigorifer ngrires, freskues, banak frigoriferik, kondicioner kollon, banak tek kasa, peshore etj. Cmime te diskutueshme

Botuar më 14/11/2018

SONDE PORTATIVE

Per gurore, deri ne thellesi 20m

Botuar më 14/11/2018
4.500,00 euro

RAFT DHE BANAK PER BOTIQUE

Ne gjendje te mire, si dhe aksesore te tjere te ndryshem per mobilimin e nje botique, Durres

Botuar më 14/11/2018

SHITET KARROCE INVALIDI ME BATERI

Prodhim i vitit 2005, ne gjendje shume te mire, Tirane

Botuar më 14/11/2018
70.000 leke