Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET FURRE BUKE

E kompletuar totalisht me kushte bashkohore, brumatrice inoks, 120liter, prerese buke, 3 karroca buke me 150 tava buke., Ali Dem

Botuar më 26/03/2019
11.000,00 euro

FURRE BUKE

Elektrike, Italiane, viti 2009. Me rrotullim. Shitet bashke me fermentimin dhe 3 karroca. Brumatrice Italiane

Botuar më 25/03/2019
550.000 leke

SONDE PORTATIVE

Per gurore, deri ne thellesi 20m

Botuar më 25/03/2019
4.500,00 euro

SHITET KARROCE INVALIDI ME BATERI

Prodhim i vitit 2005, ne gjendje shume te mire, Tirane

Botuar më 25/03/2019
70.000 leke

SHITET FRIGORIFER: BANAK FRESKUES EKONOMIK, PROFESIONAL

Per dyqan mishi dhe bulmeti, permasat 2.5m, marke Italiane, çmimi 1000 Euro

Botuar më 25/03/2019

10 KOMPLETE TAVOLINA KARRIKE

Hekuri, me suprine mermeri. Cmimi per cope:

Botuar më 22/03/2019
22.000 leke

MAKINERI PER AKULLORE

Gjendja: shume e mire, e firmes CAPRIGIANI , pasterizator 60lit po CARPIGIANI,PASTERCHEF perdoret per krem pasticerie temperim cokollate,ne gastronomi e shume te tjera, Tirane

Botuar më 22/03/2019
14.000,00 euro

SHITEN RAFTE BUKE

3 rafte, ne gjendje te mire

Botuar më 21/03/2019
30.000 leke

POLTRON DENTAR

ne hyrje te tregut te Madh tek Posta | 45 M2 | 100 Euro

Gjendja: e mire, shitet bashke me paisjet dentare, Përballe me ish ekspoziten Shqipëria sot

Botuar më 21/03/2019
2.000,00 euro