Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION DERI NE DT 5 JANAR!! SHITEN 8 TAVOLINA X 24 KARRIGE

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Paisje dyqanesh
Okazion deri ne dt 5 janar!! shiten 8 tavolina x 24 karrige
Përshkrim

Per ambient te brendshem, 6 tavolina x 24 karrige per ambient te jashtem dhe 4 tavoline x 8 stola te gjate per ambient te jashtem. Shume te mirembajtura., Rr. “Myslym Shyri”, perballe Albtelecom

1.600.000 leke

Botuar më 13/01/2019

Telefon