Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET FRIGORIFER PER LULE NATYRALE

Gjendja: shume e mire, eshte me gradacion, i posacem per te mbajtur lulet natyrale. P...

Botuar më 15/10/2019
170.000 leke

MAKINE QEPESE

Gjendja: e re, marka Singer, gjermane, me procese

Botuar më 17/10/2019
13.000 leke

SHITEN PAISJET PALESTRE

Ne gjendje te mire. (Mundesi dhe per qera aktiviteti), Rr.”Ura” perballe Komisariatit nr 4

Botuar më 17/10/2019
13.000,00 euro

SHITET OFICINE

-Torno TOS 400x1000-Torno Krasni 400x100-Freze Universale-Freze per ingranazhe-Stokatrice 500x200-Trapano kollonesi dhe atrecature per shume vite, Te interesuarit mund te klikojne ne adresen e biznesit: albaniaserviceindustrial

Botuar më 17/10/2019

SHITEN 2 MAKINERI PIGMENTE BOJRASH

Dhe 1 makineri per perzjereje boje.

Botuar më 16/10/2019
1.200,00 euro

SHITEN MOBILJE ZYRE TE PERDORURA, AFATI I FUNDIT I DOREZIMIT TE OFERTAVE ESHTE DT. 25/10/2019.

Mobiljet do i shiten ofertes me e larte. Per me tepr informacion kontaktoni nga ora 9.30 – 15/00

Botuar më 16/10/2019

SHITEN PAJISJET E NJE FURRE BUKE

Furre buke, brumatrice, etj, Rr. Ali Demi, ngjitur me shkollen Kushtrimi i lirise

Botuar më 16/10/2019
2.000.000 leke

SHITEN TAVOLINA DHE KARRIKE

Marka Nova. Karriket 35 E dhe

Botuar më 15/10/2019
55 leke
)