Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET FRIGORIFER BANAK

Freskues, 4.5x1.2m.

Botuar më 10/12/2018
1.000,00 euro

SHITEN

Gjendja: e mire, 10 TV, 10 kompjuter, Ps3, 40 leva, 2 banak dhe 14 kolltuqe

Botuar më 10/12/2018
600.000 leke

CISTERN GAZI

2000 litra se bashku me pompen

Botuar më 10/12/2018
200.000 leke

SHITEN PASJET E NJE BERBERANE

2 poltrone, 1 lavatest, ne gjendje shume te mire, shume pak te perdorura. Shiten per arsye emigrimi. Me 50-60% te cmimit, Tirane

Botuar më 10/12/2018

SHITET FRIGORIFER BANAK

Freskues, 4.5x1.2m.

Botuar më 10/12/2018
1.000,00 euro

SHITEN PAISJET E NJE DYQANI

Frigorifer banak, Frigorifer mural, rafte metalike per fruta perime, tavoline puneCmimi i diskutueshem

Botuar më 08/12/2018

SHES POLTRON DENTAR

ne hyrje te tregut te Madh tek Posta | 45 M2 | 100 Euro

Gjendja: e mire, Poltroni bashke me paisjet dentare, Përball me ish ekspoziten shqipëria sot

Botuar më 07/12/2018
2.000,00 euro/muaj

KARROCE PER INVALID,

Gjendja: shume e mire, italiane, Plazh Durres

Botuar më 07/12/2018
15.000 leke

SHITET FRIGORIFER PASTIÇERIE 80.000 LEKE. FRIGORIFER KOLON PASTIÇERIE 60.000 LEKE. FRIGORIFER KOLON 15.000 LEKE. FRIGORIFER LULESH 80.000 LEKE,

Frigorifer mishi kolon 70.000 leke. Frigorifer akullore 25.000 leke. Reklamues Byreku 10.000 leke. Makine akullore 70.000 leke. 6m rafte Italiane 4000 leke/secila. Frigorifer banak, 2m, freskues 80.000 leke. Frigorifer banak 3m freskues 60.000 leke. Frigorifer banak freskues, me xham, 2.5m. 120.000 leke. Frigorifer freskues inoksi me lavapjate per lokal.

Botuar më 07/12/2018
70.000 leke

SHITEN PAISJET E NJE KLINIKE DENTARE, E KOMPLETUAR TOTALISHT ME KUSHTE BASHKOHORE TE KOHES,

Poltrone Italian me fibra optike me kamer, furre sterilizimi autoklav, aparat plastifikimi, kompresor+aparat grafie, tavolina, vegla pune etj. Shiten te gjitha ose veç e veç.

Botuar më 07/12/2018