Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET FRIGORIFER PASTIÇERIE 80.000 LEKE. FRIGORIFER KOLON PASTIÇERIE 60.000 LEKE. FRIGORIFER KOLON 15.000 LEKE. FRIGORIFER LULESH 80.000 LEKE, RAFTE MARKETI E DYQANI 20M, 6.000 LEKE/M, MULLI KAFE GREKE, 60.000 LEKE, 20 VASKETA AKULLORE 600 L/COPA,

Frigorifer akullore, 60.000 dhe 40.000 leke. Reklamues Byreku 10.000 leke. Makine akullore 70.000 leke. Frigorifer banak 2m, freskues 80.000 leke. Frigorifer banak 3m, freskues 60.000 leke. Frigorifer banak freskues: 2.5m. 120.000 leke, inoksi me lavapjate per lokal. 70.000 leke. 2 tavolina per zyre 8.000 leke/secila. Dhome frigoriferike per lule

Botuar më 19/05/2019
200.000 leke

PIGERINE HEKURKTHYESISH

Gjendja: e mire, 2000 Euro, shtrydhese rrushi, 1000 Euro, fabrike akullore, 10000 Euro, mulli sheqeri, Kavaje

Botuar më 18/05/2019
500,00 euro

PRODUKTE THONJESH

Gjendja: shume e mire, Furr xheli, xhel, manikyra xhel, tipsa manikyra,penela,lima,penela, aparat parafine

Botuar më 18/05/2019

SHITEN APARATURA PER FIZIOTERAPI,

Per elektro terapi dhe ultratinguj, eshte lazer, kuba per zhbllokimin e muskujve (vakum),karrige hidromasazh – masazh per pedikyr,2 krevate dhe 2 komodina doktori.Pothuajse te reja

Botuar më 18/05/2019
5.000,00 euro

SHITEN PAISJET E NJE RESTORANTI APARAT SERBETO. 70.000 LEKE, 20 KARRIKE ME SKELET ALUMINI ME NDENJESE COPE.1000 LEKE COPA,

6 tavolina restoranti 80x120. 2000 leke copa, 30 cope karrike druri Italiane. 1000 leke/copa, Bulitor makaronash 90.000 leke. Shitet dhe kondicioneri i lokalit 24 Btu 20.000 leke

Botuar më 17/05/2019

SHITEN PAJISJE TE NJE FABRIKE BIRRE

Kaon Birre | 1.200 M2 | 20000000 Leke

Gjendja: shume e mire, 10 rezervuar me kapacitet 1200 litra dhe pajisjet shoqeruese.

Botuar më 17/05/2019
2.000.000 leke

POLTRON DENTAR

ne hyrje te tregut te Madh tek Posta | 45 M2 | 100 Euro

Gjendja: e mire, shitet bashke me pajisjet dentare, Përballe me ish ekspoziten Shqipëria sot

Botuar më 17/05/2019
2.000,00 euro

SHITET PAISJET E NJE PARUKERIE

2 Poltrona, 2 Pasqyra, Lavatest, karrel, mbajtese peshqiresh, kase, prift, kravt depilimi, tavoline manikyri, kolltuk 3-sh. Ne gjendje te mire. Mundesi shitje edhe me pjese

Botuar më 17/05/2019
170.000 leke

SHITEN PAISJET

E nje Bar Kafe, Ekspres me dy grupe, mulli kafeje, frigorifer kollon, tavolina 80x80, 6 cope me nga 4 karrike druri

Botuar më 16/05/2019
100.000 leke