Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHESIM MAKINERI POLIURETANI DHE POLIUREA

Gjendja: e mire, qe termoizolon dhe hidroizolin ndertimet tuaja. Makineria eshte e pajisur me gjithe linjen plotesuese (gjenerator; kompresor; furg, Tiranë

Botuar më 25/04/2019
23.000,00 euro

OKAZION!!! SHITET LINJE-PRODHIM SALLAM-PROSHUTE

Gjendja: shume e mire, ka fure me programator digital, kuter, brumatrice, makine grirese, makineri mbushes hidraulik, makineri paketuese vakumi, paketuese vasketash, sharre mishi, klipatrice, kompresor, Elbasan

Botuar më 25/04/2019
1 leke

SHITET TRAPANO DOM – DRILL 350W GS CE,

Madrino +6mm Emc, +2 Veloçita 180-27.40 G.mi, 230 volt 50 + IZ 550 W, pesha 55kg, trapano kollon.

Botuar më 25/04/2019
28.000 leke

SHITET MAKINE AKULLORE

Me 3 leva, monofaze, ne gjendje te mire pune.

Botuar më 24/04/2019
230.000 leke

SHITEN PAISJE

Frigorifer ngrires 2 cope 40.000leke, zgare me gure vullkanik 80.000lek, 15.000leke, grirese mishi 32, tre fazore 80.000lek, brumatrice 75 kg etj

Botuar më 24/04/2019
80.000 leke

SET KOLLTUKESH LOKALI

Gjendja: shume e mire, me tavoline te perfshire ne cmim, material lekure dhe cope. Kemi sasi te disponueshme., e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 24/04/2019
10.000 leke

SHITET URE PER SERVIS MOTORRASH

Ne gjendje te mire, e ardhur nga Greqia.

Botuar më 24/04/2019
100.000 leke

DURRES, SHITEN KOMPLET PAJISJET E NJE PASTICERIE

Gjendja: shume e mire, si: frigorifer banak, frigorifer kollone, furre, mixer. katabrik akulloreje, banak per akullore, 4 komplete tavolinash me 4 karrige etj. Shiten bashke ose vec e vec

Botuar më 24/04/2019

SHITEN PER ARSYE EMIGRIMI BIZNESI I NJE DYQANI LULESH 8000 EURO DHE PAISJE PICERIE 4500 EURO PAK TE PERDORURA, LINJA E FUNDIT ITALIANE 4500 EURO

Biznesi eshte me pune dhe klientele te ngritur, i kompletuar me te gjitha paisjet,me mall, frgorifera, etj,, Blv. "Bajam Curri", perballe Ministrise se Jashtme, ne rruge kryesore.

Botuar më 24/04/2019