Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET STOL GIRASH

Technogym,pak i perdorur,linje e fundit

Botuar më 22/07/2018
35.000 leke

SHITEN PAJISJE MOBILERIE

Konjaster 3.2, aspirator, Pendel, dhe te gjitha atrecaturat qe i duhen nje mobilerie eshte i perfshire klientela me ane te numrit te konatktit. ne gjendje shume te mire pune, Rruga e Kavajes. Shiten per arsye emigracioni ne USA

Botuar më 22/07/2018
15.000,00 euro

SHITEN PAISJET E NJE GELATERIE

Makineri akulloresh, pasterizator, frigorifer freskues, banak akullore si dhe shume aksesore te tjera, si dhe gjenerator ne gjendje pune dhe makineri per yogurt

Botuar më 22/07/2018

POLTRON

Gjendja: shume e mire, me piston, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 21/07/2018
4.000 leke

POLTRON PARUKERIE

Gjendja: shume e mire, e zeze, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 21/07/2018
13.000 leke

PER ARSYE NDERRIM AKTIVITETI SHITEN KOMPLETE KARRIGESH DHE TAVOLINASH PER LOKAL

Tavolina rrumbullake, tavolina me xham, karrige etj. Ne gjendje shume te mire

Botuar më 21/07/2018

SHITEN PAISJET E NJE PARUKERIE

2 pasqyra, 1 lavatest, nje poltron, nje krevat depilimi, Rruga Mine Peza

Botuar më 20/07/2018
50.000 leke

PAJISJE FAST-FOODI

Gjendja: shume e mire, me 2 frigorifer banak dhe freskues kollon, tirane

Botuar më 20/07/2018
250.000 leke

SHES LINJE PER PERPUNIMIN E PATATES

Gjendja: shume e mire, linje me makineri inoksi per pastrim, qerim, prerje, amballazhim per patate te fresket per skuqje dhe furre,, Shkozet , Durres

Botuar më 20/07/2018
20.000,00 euro

SHITEN PAISJET E NJE PASTICERIE

Mikser 60 litra, 40.000 Leke. Frigorifer Freskues banak 60.000 Leke. Furre me gaz me 8 tava 40.000 Leke. Frigorifer Reklamues Kollone 70.000 Leke. Peshore Elektronike 30kg., Kombinat

Botuar më 20/07/2018
10.000 leke