Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KREVATE ESTETIKE

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Paisje per sallone bukurie/qendra estetike
Krevate estetike, 23.000 leke
Përshkrim

Gjendja: e re, me strukturen prej druri dhe material lekure. Behen edhe me porosi, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

23.000 leke

Botuar më 23/05/2020

Telefon
Email
)