Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KREVAT ESTETIKE

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Paisje per sallone bukurie/qendra estetike
Krevat estetike, 16.000 leke
Përshkrim

Gjendja: shume e mire, me strukture druri dhe material lekure, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

16.000 leke

Botuar më 23/05/2020

Telefon
Email
)