Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KREVAT ESTETIKE

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Paisje per sallone bukurie/qendra estetike
Krevat estetike, 25.000 leke
Përshkrim

Gjendja: e re, me strukture druri dhe tapiceri lekure, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

25.000 leke

Botuar më 13/06/2019

Telefon
Email