Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

BANAK

Gjendja: shume e mire, Per sallone bukurie, ngjyre portokalli me 2 vende pune, E gjen...

Botuar më 18/01/2019
16.000 leke

SHES LINJE PER PERPUNIMIN E PATATES

Gjendja: shume e mire, linje me makineri inoksi per pastrim, qerim, prerje, amballazhim per patate te fresket per skuqje dhe furre,, Shkozet , Durres

Botuar më 19/01/2019
20.000,00 euro

SHITEN TE GJITHA PAJSJET E NJE FURRE BUKE

Gjendja: shume e mire, furre pjekje me kapacitet 120 buke me korent + gaz, brumatrice prerese buke banak rafte, tava etj, Te intersuarit te kontaktojne ne numrat e telefonit

Botuar më 18/01/2019
5.000,00 euro

SHITEN 2 POLTRONA

Se bashku me paisjet per klinike dentare

Botuar më 18/01/2019
600.000 leke

BANAK EKSPOZITOR

Gjendja: e mire, Ngjyre jeshile mdf dhe syprine xhami, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1 ,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 18/01/2019
7.000 leke

SHITEN PAISJE DYQANI

Tiranë | 150.000 Leke

Frigorifer banak 60000 lek,frigorifer kollon 15000 leke, frigorifer pasticerie banak 50000lek, frigorifer ngrires 1000 leke, katabrik akullore 80.000l, frigorifer akullore 1 cop,, 25.000 leke, 2 frigorifer lulesh

Botuar më 18/01/2019
80.000 leke

BANAK

Gjendja: shume e mire, Per sallone bukurie, ngjyre portokalli me 2 vende pune, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1 ,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 18/01/2019
16.000 leke

SHITEN PAJISJE PER KAFE TURKE

Gjendja: shume e mire, Shiten pajisje per kafe turke per pjekje,bluarje dhe paketim.Pajisjet jane ne gjendje te shkelqyer.cmimi i disk, Tirane

Botuar më 17/01/2019
420.000 leke

SHITEN KARRIGE, TAVOLINA

Te perdorura + 25 tavolina te reja. Cmimi per komplet

Botuar më 17/01/2019
14.000 leke

SHITEN MAKINE QEPESE INDUSTRIALE

Te perdorura ne gjendje te mire, 2 cope, secila

Botuar më 17/01/2019
20.000 leke