Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET FORMULE ITALIANE

Per berjen e kafes ekspres dhe Turke, shitet me prove dhe garanci, total 6 formula 3 per Turken dhe 3 per ekspresin. Ne çmim eshte e perfshire asistenca teknike

Botuar me 26/09/2018
400,00 euro

SHITEN FRIGORIFER MORAL ME GJATESI 3. 9 M LINEAR DHE 5 KATE LARTESI FRIGORIFER BANAK DJATHI/MISHI ME GJATESI 5 M LINEAR

OKAZION!Frigorifer sallam/djath muri me 4.4 kate lartesi.Rafte marketi italiane me gjatesi 53m linear dhe mesatarisht 5.5 kate lartesi rafte per fruta /perime inoksKasa me levizje, 8 kamera Swann, serveri kryesore

Botuar me 26/09/2018

SHITET BIZNESI FURRE BUKE PASTIECERI

Gjendja: shume e mire, me klientele te rregullt

Botuar me 25/09/2018
4.000.000 leke

TAVOLINE BANAK,

Tavoline inoksi, frigorifer banak ngrires, frigorifer kolon ngrires, makineri per sallam 3 fazore. Brumatrice 3 fazore, zgare me qymyr. Peshore elektronike.

Botuar me 25/09/2018

EKSPRES KAFEJE

gjendja: E mire | 6.000 Leke

Per shtepi, ne gjendje te mire

Botuar me 25/09/2018
3.000 leke

RAPORTOR DIXHITAL

Gjendja: shume e mire, Përcakton kënde të brendshme dhe të jashtme.Vepron në mes 0 ° dhe 180 ° Ekran i madh LCD dixhital është i qartë dhe i lehtë për tu lexuar. Pajisur me teh alumini, FIER

Botuar me 25/09/2018
100,00 euro

SHITET PUNISHTE DRURI

Gjendja: shume e mire, kombinat druri 5 procese, gonjaster 3.2m, 2disqe +freze, radial,sharre shirit,zinxhir ,torno druri, aspirator, ventilator, 2kompresor 2 dhe 3 fazor,trapan vertikal,sharr per kende, Fier

Botuar me 25/09/2018
1.600.000 leke

SHITEN PAJISJET E PARUKERISE

Gjendja: shume e mire, poltronet, lavatest, poltron manikyr, pedikyri, karrele etj, prane gjimnazit Ismail Qemali

Botuar me 25/09/2018
230.000 leke

SHITET TAVOLINE 80X80X 12 KARRIGE. ÇMIM I ARSYESHEM.

Banak 54.4 gjeresi x 119cm, material melamin.

Botuar me 25/09/2018
26.000 leke