Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

FURRE BYREKU

33.000 leke. Makineri per prodhim boze

Botuar më 19/07/2018
100.000 leke

SHITET FORMULE ITALIANE

Per berjen e kafes ekspres dhe Turke, shitet me prove dhe garanci, total 6 formula 3 per Turken dhe 3 per ekspresin. Ne çmim eshte e perfshire asistenca teknike

Botuar më 19/07/2018
400,00 euro

SKELA SUVATIMI

+ vinc pallati. Ne gjendje te mire

Botuar më 19/07/2018
150.000 leke

PAISJE LOKALI

Frigorifer kollon, nje mulli kafeje trefazor dhe tre tavolina per ambjent te brendshem, Tirane

Botuar më 19/07/2018
50.000 leke

SHITEN 2 BILARDO

Italiane, ne gjendje te mire, Astiri, Unaza e re

Botuar më 19/07/2018
140.000 leke

SHITEN RAFTE ITALIANE

Gjendja: e mire, per dyqan, te perdorura, lartesia 2m, thellesia 60cm, gjatesia 1m linear, 4 kate, ne tot jane 5m linear

Botuar më 19/07/2018
280,00 euro

SHITET, TRAPANO

I paperdorur, ne kuti, matrapik Aeg, 800w

Botuar më 18/07/2018
30.000 leke

DOLLAP ZYRE

Gjendja: shume e mire, DOLLAP ME 4 KANATA , ME NDARJE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 18/07/2018
14.000 leke

SHITEN

Gjendja: shume e mire, 1 frigorifer me banak, me xham, ngrires dhe freskues, Tirane

Botuar më 18/07/2018
50.000 leke

SHITET

Gjendja: e mire, banak frigoriferik, 1.5 i gjate, bashke me mobiljet perkatese, Rr. Qemal Stafa, tek Shkolla e Kuqe

Botuar më 18/07/2018
400,00 euro