Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITEN PAISJET E NJE SDUPERMARKETI DHE ZGARE,

Si: frigoprifer banak, frigorifer arke, pjekse pulash, makineri akullore 2.5 kg, monofaze, ne gjendje te mire, pothuajse te paperdorura

Botuar më 25/05/2018

SHITEN TAVOLINA PER BAR-RESTORANTE

Me kembeza inoksi dhe fushe xhami me rreth inoks, rezistente per jashte. Blere ne France, Shiten me 50% te shumes, nga 100 E copa ne

Botuar më 25/05/2018
50,00 euro

SHITET RESONANCE MANJETIKE

Marka Philips, pak e perdorur. Cmimi diskutohet nga afer

Botuar më 25/05/2018

DHOMA FRIGORIFERIE (KONTENIER)

Gjendja: shume e mire, Ne gjendje shume te mire.E pershtashme per te gjitha hapsirat.E perdorur per tregtine e bulmetit.konsumi maksimal mujor 60-65000lek/muaj.permasat 8x2.8 x3, Tirane,Autostrada Tirane-Durres 2,prane Delta home

Botuar më 24/05/2018
2.200,00 euro

SHITET FURRE BUKE

Gjendja: shume e mire, Shitet furre buke Bongard me te gjithe paisjet per prodhimin e bukes. (Brumatrice, dhome fermentimi, prerese buke, tavoline pune), Elbasan

Botuar më 24/05/2018
7.500,00 euro

EKSPRES KAFEJE

gjendja: E mire | 6.000 Leke

Per shtepi, ne gjendje te mire

Botuar më 24/05/2018
3.500 leke

KARRELE

Gjendja: shume e mire, PARUKERIE E BARDHE, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 24/05/2018
2.000 leke

PIGERINE HEKURKTHYESISH

Gjendja: e mire, 2000 Euro, shtrydhese rrushi, 1000 Euro, fabrike akullore, 10000 Euro, mulli sheqeri, Kavaje

Botuar më 24/05/2018
500,00 euro

MAKINE QEPESE INDUSTRIALE,

Gjendja: shume e mire, dy gjilpereshe, syzator. Makine per hapje vrimash, makine per mberthim kopsash, hekur industrial, Laprake

Botuar më 24/05/2018
35.000 leke

SHITET BRUMATRICE

Gjendja: shume e mire, 20kg, monofaze, 80.000leke, makine grirese mishi, monofaze, Tirane

Botuar më 24/05/2018
70.000 leke