Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PAISJET E NJE MARKETI

Banak ngrires, banak freskues. 2 Frigorifer kollon, peshore elektronike italiane, peshore me gur, makineri per prerjen e sallamit. Vitrina hekuri dhe druri, shiten per arsye mbyllje aktiviteti

Botuar më 14/07/2020
180.000 leke

FRIGORIFER BANAK EKSPOZITOR

Ne gjendje shume te mire, 2m*0.68m

Botuar më 13/07/2020
34.000 leke

MAKINERI PER PRODHIM PETE BYREKU,

Bakllava, pica, e kompletuar, ne gjendje pune. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 13/07/2020
6.000,00 euro

KARRIGE-POLTRONE E RE DHE TRYEZE PROFESIONALE

Gjendja: e re, Per arsye transferimi shitet karrige e re dhe tryeze profesionale, Tirane

Botuar më 13/07/2020
2.500 leke

SHITEN PAISJE SDRUKTHTARIE

Plan groses gjerman plus pres per dyer tamburato ne gjendje shume te mire pune vetem per 200 mije lek te reja

Botuar më 12/07/2020

SHITEN PAISJET E NJE RESTORANTI APARAT SERBETO. 70.000 LEKE, 20 KARRIKE ME SKELET ALUMINI ME NDENJESE COPE.1000 LEKE COPA,

6 tavolina restoranti 80x120. 2000 leke copa, 30 cope karrike druri Italiane. 1000 leke/copa, Bulitor makaronash 90.000 leke. Shitet dhe kondicioneri i lokalit 24 Btu 20.000 leke, tende dielli e varur 7m e gjate dhe 3.5 e gjere me cmim

Botuar më 11/07/2020
40.000 leke

SHITEN PAISJE

Gjendja: shume e mire, shiten paisjet e nje lokali frigorifer kollone vitrine dhe kuzhine, 7 komplete tavolinash me karriget, banak, Prane Kompeksit Dinamo

Botuar më 11/07/2020

TAVOLINE ZYRE

Gjendja: shume e mire, me strukture metalike dhe syprine druri, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 11/07/2020
8.000 leke
)