Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION SHITEN FRIGORIFER ME TRE PORTA, FETATRICE PER PRERJE PROSHUTE, SALLAMI, KASTRAVECI, MISHI, PJEKESE PATATESH ME DY GROPA

Sobe me dy vatra zjarri me gaz.Lavastovilje profesionale. Furre per tave profesionale. Dollap inoksi me tre porta, te blera para 1 viti e gjysem, me cilesi te shkelqyer., Tirane

Botuar më 28/05/2018

SHITEN PAJISJE PER FAST FOOD PICERI

Gjendja: shume e mire, furre per pica 2 kateshe me korent, 50000leke, tostier, friteze me gaz 12L, 30000leke, dhome frigoriferike ngrirese 110x110 1000euro, brumatrice 15kg, 21 Dhjetori

Botuar më 26/05/2018
60.000 leke

PAISJE LOKALI

Gjendja: shume e mire, frigorifer kollon , nje mulli kafeje, trefazor dhe kater tavolina me karrige per ambient te brendshem, TIRANE

Botuar më 25/05/2018
80.000 leke

THARESE

Gjendja: shume e mire, FLOKESH, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 25/05/2018
1.500 leke

KARELE

Gjendja: e mire, E BARDHE ME 3 NDARJE, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 25/05/2018
2.000 leke

LAVATEST

Gjendja: shume e mire, I ZI ME TE BARDHE, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 25/05/2018
22.000 leke

KREVAT

Gjendja: shume e mire, ESTETIKE, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 25/05/2018
17.000 leke

MAKINERI INOKSI

Gjendja: shume e mire, per pastrim, qerim, prerje, amballazhim per patate te fresket per skuqje dhe furre + aparat per amballazh me vakum dhe gaz inert, Durres

Botuar më 25/05/2018
20.000,00 euro