Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET FRIGORIFER BANAK

Freskues, 4.5x1.2m.

Botuar më 10/12/2018
1.000,00 euro

SHITET FRIGORIFER PASTIÇERIE 80.000 LEKE. FRIGORIFER KOLON PASTIÇERIE 60.000 LEKE. FRIGORIFER KOLON 15.000 LEKE. FRIGORIFER LULESH 80.000 LEKE,

Frigorifer mishi kolon 70.000 leke. Frigorifer akullore 25.000 leke. Reklamues Byreku 10.000 leke. Makine akullore 70.000 leke. 6m rafte Italiane 4000 leke/secila. Frigorifer banak, 2m, freskues 80.000 leke. Frigorifer banak 3m freskues 60.000 leke. Frigorifer banak freskues, me xham, 2.5m. 120.000 leke. Frigorifer freskues inoksi me lavapjate per lokal.

Botuar më 17/12/2018
70.000 leke

SHITET DHOME FRIGORIFERIKE DIXHITALE ME MOTOR “KOPELAND” TE RI

Dhoma sa eshte montuar, e pa përdorur, me panele te çmontueshem dhe me dysheme inoxi.Perdoret per ngrirje dhe ftohje, eshte perfekte. Gjate 2.5m, Gjeresi 3.10m, Lartesi 2.5m

Botuar më 15/12/2018
4.000,00 euro

SHITET, TRAPANO, MATRAPIK JVC

I paperdorur, ne kuti Aeg, 800w, kompresore 50 C cmimi 10000 leke, gjendje shume te mire pune

Botuar më 14/12/2018

TAVOLINE BANAK,

Freskues 2.80m, frigorifer ngrires kollon dhe arke, zgare me qymyr + aspirator, tavoline inoksi 1.60m, makineri sallami 3 fazore.

Botuar më 14/12/2018
715.000 leke

SHITEN PAISJET E NJE LOKALI

Tavoolina bari dhe restoranti me cmim te arsyeshem. Ne gjendje te mire

Botuar më 14/12/2018
11.000 leke

SHITET BAR KAFE

Gjendja: shume e mire, 75 m², i kompletuar, klientel te kenaqshme, vendodhja ne nje pozicion te favorshem per shkak te planimetrise per zgjerimin e rruges, ka mundesia per zgjerimin te ambjentit, Adresa: RR. MYSLYM SHYRI mbrapa karburantit Gulf

Botuar më 14/12/2018
220.000,00 euro

SET MANIKYRE/PEDIKYRE

Gjendja: shume e mire, Set xheli, furra, xheli, manikyra xheli, tipsa, penela, lima, zbukurime per thonjt, manikyra, aparat parafine + parafin per duar dhe kembe., Tirane

Botuar më 14/12/2018
30.000 leke

SHES FURRE BUKE

Gjendja: shume e mire, Furra eshte elektrike e markes italiane Bongard.e lehte ne perdorim pa konsum shume te larte energjie.shitet me pajisje shtese, Elbasan

Botuar më 14/12/2018
5.700,00 euro

SHITET KABINETI DENTAR CASTELLINI, POLTRON DENTAR BASHKE ME KOMPRESORE

Gjendja: shume e mire, angel turbine dhe mikromotori, Autoklav, aparati i pastrimit te gurezave, Amalgamatori, Sterillizatori me kuarc, Llampa halogjene me kompozite,

Botuar më 14/12/2018
2.500,00 euro

SHITEN PAISJET E NJE PARUKERIE

E kompletuar totalisht me kushte bashkohore te kohes, rafte, mbajtese bizhu, poltron, lavastovilje, pasqyra, kompjuter, etj.

Botuar më 14/12/2018
150.000 leke