Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SONDE PORTATIVE,

Gjendja: shume e mire, per gurore, deri ne thellesi 20m

Botuar më 21/05/2018
4.500,00 euro

SHITEN PAISJE PER DYQAN MISHI: DHOME FRIGORIFERIKE,

Frigorifer reklamues 3m i gjate, frigorifer banak. Paisje Italiane. Shiten me vehte me cmim te arsyeshem ose total

Botuar më 21/05/2018
350.000 leke

SHITEN 2 FRIGORIFER: BANAK FRESKUES EKONOMIK, PROFESIONAL

Per dyqan mishi dhe bulmeti, permasat 2.5m, çmimi 160.000 leke dhe frigorifer 2m me çmim

Botuar më 20/05/2018
130.000 leke

SHITEN

Gjendja: shume e mire, Karrel per prodhim mobiliesh dhe kombinat 5 procesesh

Botuar më 20/05/2018
6.500.000 leke

RAFTE FRUTASH

Gjendja: shume e mire, Rafte frutash ne gjendje shume te mire te areduara me stil dhe Elegance.DHome frigoriferike (freskues) e paster dhe me rendiment te larte SHiten me cmim shume me te ulet se kostoja, Korce

Botuar më 20/05/2018

APARAT

Gjendja: e re, PER VESHET, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 19/05/2018
16.000 leke

POLTRON

Gjendja: shume e mire, PARUKERIE I ZI, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 19/05/2018
18.000 leke

SHITEN PAISJET E NJE FAST FOODI, 5 MUAJ TE PERDORURA, NE GJENDJE SHUME TE MIRE. GJIRO, ZGARE, FRITEZE PATATE ME 2 PJESE

Prerese Mishi, Frigorifer Reklamues me 12 tava, freskues edhe me depozite ngrires. 2 Tavolina inoksi, njera mbajtese (me Lavaman)dhe tjetrapune(me rafte). Bolier uji. 6 komplete, tavolina me karrige, tavolina ngryre e bardhe, e rrumbullaket, me kembe inoksi, karriget 12 cope ngjyre kali dhe 12 ngjyre vishnje. 5 Tavolina te bardha katrore.Reklam 3m*0.6m

Botuar më 19/05/2018
450.000 leke

SHITEN PAISJET E NJE MARKETI, 12M RAFTE METALIKE

Ne gjendje shume te mire. Frigorifer banak freskues 2m*1.5m, frigorifer ngrires 2.5m*1m, 2 frigorifer Kollon ngrires edhe freskues,regjistrojne sipas deshires. 2 Tavolina pune, peshore elektronike, Prerese sallami. Banak vetem 5 muaj i perdorur. shiten se bashku ose vec e vec

Botuar më 19/05/2018
600.000 leke