Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET FRIGORIFER BANAK

Freskues, 4.5x1.2m.

Botuar më 10/12/2018
1.000,00 euro

SHITET, TRAPANO, MATRAPIK JVC

I paperdorur, ne kuti Aeg, 800w, kompresore 50 C cmimi 10000 leke, gjendje shume te mire pune

Botuar më 14/12/2018

TAVOLINE BANAK,

Freskues 2.80m, frigorifer ngrires kollon dhe arke, zgare me qymyr + aspirator, tavoline inoksi 1.60m, makineri sallami 3 fazore.

Botuar më 14/12/2018
715.000 leke

SHITEN PAISJET E NJE LOKALI

Tavoolina bari dhe restoranti me cmim te arsyeshem. Ne gjendje te mire

Botuar më 14/12/2018
11.000 leke

SHITET BAR KAFE

Gjendja: shume e mire, 75 m², i kompletuar, klientel te kenaqshme, vendodhja ne nje pozicion te favorshem per shkak te planimetrise per zgjerimin e rruges, ka mundesia per zgjerimin te ambjentit, Adresa: RR. MYSLYM SHYRI mbrapa karburantit Gulf

Botuar më 14/12/2018
220.000,00 euro

SET MANIKYRE/PEDIKYRE

Gjendja: shume e mire, Set xheli, furra, xheli, manikyra xheli, tipsa, penela, lima, zbukurime per thonjt, manikyra, aparat parafine + parafin per duar dhe kembe., Tirane

Botuar më 14/12/2018
30.000 leke

SHES FURRE BUKE

Gjendja: shume e mire, Furra eshte elektrike e markes italiane Bongard.e lehte ne perdorim pa konsum shume te larte energjie.shitet me pajisje shtese, Elbasan

Botuar më 14/12/2018
5.700,00 euro

SHITET KABINETI DENTAR CASTELLINI, POLTRON DENTAR BASHKE ME KOMPRESORE

Gjendja: shume e mire, angel turbine dhe mikromotori, Autoklav, aparati i pastrimit te gurezave, Amalgamatori, Sterillizatori me kuarc, Llampa halogjene me kompozite,

Botuar më 14/12/2018
2.500,00 euro

SHITEN PAISJET E NJE PARUKERIE

E kompletuar totalisht me kushte bashkohore te kohes, rafte, mbajtese bizhu, poltron, lavastovilje, pasqyra, kompjuter, etj.

Botuar më 14/12/2018
150.000 leke

SHITEN

Paisjet e nje parukerie, e kompletuar. Ne gjendje shume te mire pune, 6 muaj te perdorur (pothuajse te reja)

Botuar më 14/12/2018

SHITEN PAISJE PARUKERIE

Gjendja: shume e mire, banak, 3 pasqyra, tavolina e thonjeve, 2 poltrona, lavatesti,krevat depilimi dhe 1 raft, 2 karrige, RR. "SULEJMAN DELVINA"

Botuar më 13/12/2018
80.000 leke