Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

PER ARSYE NDERRIM AKTIVITETI SHITEN KOMPLETE KARRIGESH DHE TAVOLINASH PER LOKAL

Tavolina rrumbullake, tavolina me xham, karrige etj. Ne gjendje shume te mire

Botuar më 21/07/2018

SHITEN PAISJET E NJE PARUKERIE

2 pasqyra, 1 lavatest, nje poltron, nje krevat depilimi, Rruga Mine Peza

Botuar më 20/07/2018
50.000 leke

PAJISJE FAST-FOODI

Gjendja: shume e mire, me 2 frigorifer banak dhe freskues kollon, tirane

Botuar më 20/07/2018
250.000 leke

SHES LINJE PER PERPUNIMIN E PATATES

Gjendja: shume e mire, linje me makineri inoksi per pastrim, qerim, prerje, amballazhim per patate te fresket per skuqje dhe furre,, Shkozet , Durres

Botuar më 20/07/2018
20.000,00 euro

SHITEN PAISJET E NJE PASTICERIE

Mikser 60 litra, 40.000 Leke. Frigorifer Freskues banak 60.000 Leke. Furre me gaz me 8 tava 40.000 Leke. Frigorifer Reklamues Kollone 70.000 Leke. Peshore Elektronike 30kg., Kombinat

Botuar më 20/07/2018
10.000 leke

SHITEN

Gjendja: shume e mire, 4 komplete tavolina (4 tavolina dhe 16 karrige) 20.000 leke

Botuar më 20/07/2018
20.000 leke

SHITEN 6 KOMPLETE

Tavolina+ karrige per ambjent te jashtem. 2 komplete te brendshme. 8 komplete kolltuqesh dysh me tavolina

Botuar më 20/07/2018
230.000 leke

SHITET PRERSE SALLAMI

Ne gjendje te mire

Botuar më 20/07/2018
20.000 leke

SHITET PUNISHTE DRURI

Gjendja: shume e mire, kombinat druri 5 procese, gonjaster 3.2m, 2disqe +freze, radial,sharre shirit,zinxhir ,torno druri, aspirator, ventilator, 2kompresor 2 dhe 3 fazor,trapan vertikal,sharr per kende, Fier

Botuar më 20/07/2018
1.600.000 leke

RAPORTOR DIXHITAL

Gjendja: shume e mire, Përcakton kënde të brendshme dhe të jashtme.Vepron në mes 0 ° dhe 180 ° Ekran i madh LCD dixhital është i qartë dhe i lehtë për tu lexuar. Pajisur me teh alumini, FIER

Botuar më 20/07/2018
100,00 euro