Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET DHOME FRIGORIFERIKE

Gjendja: shume e mire, me pult komandimi , freski dhe ngrirje deri -27 grade , panel i levizshem me shina per ndarje ne dy ambjente , elektromotor Carrier, permasa 8m x 2.5m x 2.8m, Shkozet , Durres

Botuar më 05/07/2020
7.000,00 euro

KARRIGE ZYRE

Gjendja: e re, material lekure, me piston dhe rrotullim, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 04/07/2020
17.000 leke

SHITEN TRE MAKINA INDUSTRIALE

Gjendja: shume e mire, Nje zyzator nje siker linare nje dygjilpersh

Botuar më 03/07/2020
140.000 leke

SHITEN PAISJET E NJE LOKALI

Tavolina karrige, banak, sheshi Karl Topia

Botuar më 03/07/2020
20.000 leke

SHES PAISJE PUNE PER PARUKERI

Gjendja: shume e mire, Paisjet janë shumë pak të përdorura, afërsisht dy muaj. Shiten për arsye të mbylljes së biznesit, Tiranë

Botuar më 02/07/2020
56.500 leke

BANAK RECEPSIONI

Gjendja: shume e mire, ngjyre druri dhe gri, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 02/07/2020
10.000 leke

KREVAT GJINEKOLOGJIK

Gjendja: e mire, me tapiceri lekure ngjyre pana, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 02/07/2020
2.560 leke

KREVAT ESTETIKE

Gjendja: shume e mire, material lekure dhe me strukture druri, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 02/07/2020
25.000 leke

SHITEN PAISJE RESTORANTI LAVAPJATE, FRIGORIFER NGRIRES,TAVOLINA, KARRIGE, TENXHERE,

\tigane, tava, ene kuzhine, dollape, rafte melamin, bolier liliput, kondicioner, kasa per letra duarsh, makin per berjen e pjadinave

Botuar më 02/07/2020
250.000 leke

SHITEN PAISJE SDRUKTHTARIE

Plan groses gjerman plus pres per dyer tamburato ne gjendje shume te mire pune vetem per 200 mije lek te reja

Botuar më 02/07/2020
)