Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET PRINTER

Tiranë | 1.100 Euro

Toshiba 720, Ne gjendje te mire. Fotokopje dhe skaner bardhe e zi

Botuar më 28/11/2020
1.100,00 euro

HOME CINEMA

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 11.000 Leke

Lg, me usb te integruar, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 26/11/2020
11.000 leke

SHES SKANER PER FLORI KTS GPA 100 GJERMAN

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 6.000 Euro

KTS GPA 1000, Ky Skaner eshte i perbere nga dy aparatura 1.Skaneri i cilibenematjen e tokes me pamje 3D dhe analizim i pamjes permetalosetynel. 2 Dedektori ben ndarjen e llojit te metalit, Tiraneprane gjimnazit Partizani

Botuar më 21/11/2020
6.000,00 euro
)