Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

LENOVO THINKPAD L460 GENERATION 6

gjendja: Shume e mire | 180 Euro

*Brand : Lenovo*Product Line :ThinkPad*Model : L460*CPU : DualCore Intel Pentium 4405...

Botuar më 07/07/2020
180,00 europer cope

LAPTOP FUJITSU

gjendja: E re | Tiranë | 320 Euro

Lifebook, A357, Core i5, 8g.ram 256 ssd, FHD gjenerata e 7-te, Tirane

Botuar më 16/07/2020
320,00 euro

NETBOOK ACER EMACHINES EM350 NAV51 + ÇANTË

gjendja: Shume e mire | Durrës | 5.000 Leke

Acer emachines EM350 NAV51, Windows 7; Intel(R) Atom(TM) CPU N450 @1.67GHz; Intel Graphics Media Accelerator (GMA) 3150; RAM 1GB, 160GB HDD; WiFi; Display 10.1 inch, 16:9,, Durrës

Botuar më 15/07/2020
5.000 leke

LAPTOP HP 255 G6 3168 NGW (THUAJSE I RI)

gjendja: Shume e mire | Durrës | 20.000 Leke

HP 255 G6 3168 NGW, Display 15 inch; Proçesor AMD E2-9000e, RADEON R2 graphics, 1 MB cache, 4 COMPUTE CORES 2C+2G, 1.50 GHz (up to 2GHz); 4GB RAM (up to 8GB), 500 GB SATA; DVD+/-RW; SD/SDHC/SDXC., Durrës

Botuar më 15/07/2020
20.000 leke

SHITET SSD 512 GB I RI

Tiranë | 7.500 Leke

Shitet SSD 512 GB i ri. 10 herë më i shpejte sesa një hard disk 7200rpm, Transferimi i të dhënave: 512 GB - lexon deri në 500MB/s dhe shkruan 450 MB/s, Kapacitetet: 512 GB.

Botuar më 15/07/2020
7.500 leke

IMPJANTE MUZIKE

gjendja: E mire | Tiranë | 2.000 Leke

Rowa, me 2 bokse, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr.Sami Frasheri, 50m mbi shkollen P.Nini.Luarasi

Botuar më 08/07/2020
2.000 leke

LENOVO THINKPAD L460 GENERATION 6

gjendja: Shume e mire | 180 Euro

*Brand : Lenovo*Product Line :ThinkPad*Model : L460*CPU : DualCore Intel Pentium 4405U /2,10 GHz*Diagonal Size : 14 inc*RAM : 4 GB*HDD : 500 Gb, Laptopi shoqerohet me fishe ushqimi pa kosto shtese. Eshte ne gjendje shume te mire pune. Garancia 1 vit., Rr. Gjergji Legjisi (Ish magazinat e (NUB) Laprake

Botuar më 07/07/2020
180,00 europer cope
)