Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KEMBEJ LAPTOP ME PLAY STATION3

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 00.000 Leke

HP, Ne gjendje te mire pune ,windows10 pro. 255GB .KAMER PARA

Botuar më 22/08/2019

SHITET EKRAN PORTATIV PER VIDEOPROJEKTOR 200X200CM

Tiranë | 100 Euro

Epson, akoma ne kuti i paperdorur. Ideal per bar, restorante, konferenca, etj.

Botuar më 20/08/2019
100,00 euro

SHITET SKANER DEDEKTOR

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 6.500 Euro

Gjerman per kerkim floriri dhe tynele, pak i perdorur, kerkon dhe ndan llojin e metalit. te fshehur ne toke. Mund te dalloj dhe tunelet e fshehta deri ne 15 m thellesi. Te dhenat shikohen ne kompjuter me pamje 3D, TIRANE

Botuar më 20/08/2019
6.500,00 euro

SHITET 6 KOMJUTRA

Tiranë | 13.000 Leke

Te Kompletuar, tastiere, mouse, shiten bashke, Ne gjendje te mire pune

Botuar më 17/08/2019
13.000 leke