Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET VIDEOCAMERA SAMSUNG NE GJENDJE SI E RE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 500 Euro

Samsung VideoCamera 8mm VP-L700U, Videocamera profesionale me shume opsione video camera dhe si e re, Tirane

Botuar më 04/12/2022
50,00 euro

MACBOOK PRO RETINA DISPLAY, POTHUAJSE I RI,

Tiranë | 500 Euro

13-inch, Early 2015, 2,7 GHz Dual-Core Intel Core i5, 8 GB RAM 1867 MHz DDR3, Intel Iris Graphics 6100 1536 MBm,, 128 SSD, 290 Battery Cycles

Botuar më 02/12/2022
500,00 euro

PRINTER TERMIK ORIGJINAL PER FISKALIZIM, 80MM IDEAL PER FISKALIZIM,

Tiranë | 5.500 Leke

Menura e lidhjes: USB, Lan (internet), Serial port, RJ11, Me model printimi te miratuar nga Ministria e Financave (Tatimet)

Botuar më 02/12/2022
5.500 leke

SHITET PRINTER PROFESIONAL, A3 -A4 ,

Tiranë | 10.000 Leke

Deskiet 1220C (me ngjyra), ne gjendje te mire pune.

Botuar më 02/12/2022
10.000 leke

SHITET LAPTOP LG GRAM 17

Tiranë | 1.250 Euro

Inch 1 muaj i perdorur., Ne gjendje shume te mire pune.

Botuar më 02/12/2022
1.250,00 euro

SHITET KOMPJUTER - APPLE IMAC 24-INCH,

Tiranë | 35.000 Leke

Procesor 2.93 GHz Intel Core 2 Duo, Memory 6Gb 1067 Mhz DDR3, Graphics ATI Radeon HD 4850 512 MB., Ne gjendje shume te mire pune.

Botuar më 02/12/2022
35.000 leke

BILLBORDE PER NJE REKLAMIM SA ME EFEKTIV!!! SHIRIT LED ANEMBANE. ME KARIKIM USB-JE. ME MBAJTESE METALIKE

Tiranë | 180 Euro

Fojitsu.Brenda cmimit vjen edhe canta e shpines,ushqyesi.Per nje reklamim sa me inovativ!!! Transport falas, Super Cmim

Botuar më 01/12/2022
180,00 euro

POMPA ELEKTRIKE ME KARIKIM USB

Tiranë | 1 Euro

Te pershtatshme per:, bicikleta, scooter, makina. Te vogla dhe te lehta per tu perdorur. Instagram: bicycle_shop_

Botuar më 01/12/2022
1,00 euro

POMPA ELEKTRIKE ME KARIKIM USB

Tiranë | 1 Euro

Te pershtatshme per:, bicikleta, scooter, makina. Te vogla dhe te lehta per tu perdorur. Instagram: bicycle_shop_

Botuar më 01/12/2022
1,00 euro
)