Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KOMPJUTERA 6 COP DHE TAVOLINA

gjendja: E mire | Tiranë | 5.000 Leke

HP, 2 gb ram. 80 gb memorje te kompletuar. Tavolinat 2000 lek copa, Unaza Re

Botuar më 15/02/2019
5.000 lekeper cope

SHITEN 4 BOKSE XHJ

gjendja: Shume e mire | 1.000 Euro

XhJ 500 amblifik mix, shiteten bokset, Tirane

Botuar më 12/02/2019
1.000,00 euro

CIGARE ELEKTRONIKE

gjendja: E re | Elbasan | 4.000 Leke

Categoria, Elbasan

Botuar më 11/02/2019
4.000 leke

SHITET SKANER DEDEKTOR GJERMAN PER KERKIM FLORIRI DHE TYNELE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 6.500 Euro

Kts Gpa 1000 version 2013, pak i perdorur, kerkon dhe ndan llojin e metalit. te fshehur ne toke. Mund te dalloj dhe tunelet e fshehta deri ne 15 m thellesi. Te dhenat shikohen ne kompjuter me pamje 3D, TIRANE

Botuar më 09/02/2019
6.500,00 euro

SHES WORKSTATION Z600 + MONITOR

gjendja: Shume e mire | 700 Euro

Hp, Dual Procesor XEON 2 x 2.2 GHZ QUAD CORE, RAM 16 GB, SSD 120 GB,HD 1TB 7200 RPM,GPU QUADRO 2000 1GB DDR5 DEDIKUAR,MONITOR 22 inch Full HD, Bateri Ups 1200w, Tirane

Botuar më 07/02/2019
700,00 euro

SHITET KOMPJUTER

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 4.000 Leke

Dell, Core2 Due, 3.00GHz, Ram 2 Gb, Hard Disk 160 GB, Tirane

Botuar më 07/02/2019
4.000 leke

SHITET MONITOR (EKRAN KOMPJUTERI)

gjendja: E mire | Tiranë | 1.500 Leke

LG, 17" Led, Tirane

Botuar më 07/02/2019
1.500 lekeper cope