Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

XBOX ORIGINAL CONSOLE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 6.000 Leke

Microsoft Xbox, Shitet Xbox Original Console 1 Leve + 3 Lojra , Sherben gjithashtu si DVD Player dhe Mp3 Player ^_^, Tirane

Botuar më 18/05/2018
6.000 leke

OKAZION SHITET KOMPJUTER HP ULTRA SLIM DESKTOP , I PERSHTATSHEM PER ORE TE GJATA PUNE (LLOTO INTERNET CAFFE ETJ)

gjendja: Shume e mire | 12.000 Leke

HP, Te Perfshira PC+Monitor+Adapter+Tastjera+Mous Specifikat : CPU Intel Celeron @2GHZ , (HDD) Memory 500 GB, Sistemi operimit Winodws XP up To Windows 10, Antivirus Eset deri n 2020, Tirane

Botuar më 18/05/2018
12.000 leke