Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KOMPJUTER SET KOMPLET OKAZION

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 180 Euro
Karakteristika

Informatike-elektronike, Ne shitje, Kompjutera
Kompjuter set komplet okazion, Fujitsu Esprimo MT P910, 180 euro
Përshkrim

Fujitsu Esprimo MT P910, Set kompjuterik i kompletuar, produkt gjermanKompjuter super i pershtatshem per pune zyre dhe perdorim 24 ore Per me shume info kontaktoni ne whatsapp ose Nr. cel, Tirane

180,00 euro

Botuar më 23/05/2020

Telefon
Email
)