Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ NJE SHOQERUESE

(BADANTE) per gjyshen qe ta ndihmoje me punet e shtepise 3 here ne jave gjate kohes se paradites ., perball ish ambasades jugoslave

Botuar më 05/12/2022
25.000 leke/muaj

KERKOJ NJE KUJDESTARE

Per nje zonje , orari 9:00 deri 15:00 , te interesuarit te kontaktojne ne numrin e poshte shenuar, komuna e parisit tirane

Botuar më 05/12/2022

KERKOHET NJE ZONJE PER PUNE SHTEPIE

Ne nje familje me tre veta, ne nje ap 2+1. Puna nga e hena ne te shtune (e shtuna vetem 4 ore). Paga 35.000 leke, Prane gjimnazit Petro Nini Luarasi

Botuar më 02/12/2022

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE

Per te moshuar ose per te shetitur kafshe shtepiake. per turnin e nates. Kam eksperience pune

Botuar më 02/12/2022

KERKOJ BABYSITTER

Per nje femije 8 vjec. Garantohet fjetja dhe ushqimi, Zvicer

Botuar më 02/12/2022

KERKOJ PASTRIM,HOTELI,RRUGA DURESIT,PRANE MINISTRIS ARSIMIT

Kerkoj nje pastruse per mirembajtjen e nje Hoteli ne qender te Tiranes,Orari i punes 4 ore,paradite,te mos jete e punesuar ne vende te tjera.Pagesa 30.000l/muaji, Rruga Duresit,mbrapa Ministris se Arsimit

Botuar më 01/12/2022
30 leke

PUNE - KERKOJ PUNETORE SHTEPIE, CDO DITE,

1 dite ne jave pushim. Puna 6 ore., Rr. Muhamet Gjollesha, tek drejtoria e sigurimeve shoqerore, Zogu i zi

Botuar më 01/12/2022
30.000 leke/muaj

KERKOJ DADO PER TU KUJDESUR PER NJE BEBE 4 MUAJSH

Te kete eksperienca te meparshme me femijet dhe sidomos me bebet. Orari 07:00 - 17:00, nga e hena ne te shtune. Preferohet mosha 30-45 vjece.Pagesa me marreveshje, rruga komuna e parisit,afer kristal center

Botuar më 01/12/2022

KERKOJ

Nje grua mbi 40 vjece per pastrim shtepie, tre here ne jave, Pazari i Ri

Botuar më 30/11/2022

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Puna nje here ne jave, 5 ore ne dite. 1500 lek dta., Tirane

Botuar më 30/11/2022
)