Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KAMARIERE DHE PASTRUES DHOMASH

Per periudhen e veres kerkojme kamariere dhe pastrues dhomash qe flasin italisht per resort ne Itali . Ofrohet qendrimi Dhe ushqimi Falas dhe paga shume konkuruese me tregun., Itali

Botuar më 08/04/2020
)