Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ BABY SITTER (DADO)

Orari full time (i plote) per nje femije te porsalindur. Te jete mosha 20-55 vjec.Te kete punuar me femije, te jete e kujdesshme.Orari i telefonatave deri ne oren 20:00, 21 Dhjetori

Botuar më 12/12/2018

OFROJ SHERBIME KURSESH PER CIKLIN E ULET

Jam nje mesuese e sapo dale ne pension . Kerkoj te punoj me nxenes te ciklit fillor ne kushtet e shtepise . Synimi im per te patur rezultate te larta eshte maksimal., Adresa: Komuna e Parisit

Botuar më 12/12/2018

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE PER GATIM, PASTRIM DHE HEKUR,

Puna 1 here ne jave (ose me shume), pagesa 1.200 leke/dita. Mosha deri 45 vjeç. Te jete e rregullt dhe e disponueshme edhe per te fjetur (pagese ekstra)., Rr. "Siri Kodra", perballe Frigoriferit

Botuar më 12/12/2018

KARROC ME BATERI

Shiten dy karroca me bateri ne gjendje te perkryer, bler 2400euro dhe shitet per 550 euro - dhe tjetra blere 3400 euro shitet 750 euro, dhe paisje te tjera, per tetraplegjik., Rruge Kavajes, ish parku autobuzave

Botuar më 12/12/2018

KERKOHET NJE ZONJE NGA MOSHA 40 – 45 VJEÇ

Per kujdesin e nje çifti te moshuarish ne Himare. Paga 30.000 leke, Himare.

Botuar më 11/12/2018

KERKOHET PASTRUESE

Orari punes 08/00 - 16/00, e Diela pushim, Adresa: Autostrada Tirane-Durres, 500m mbas City Park, ngjitur me piramiden Nikol

Botuar më 11/12/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE

Per te moshuar. Kam eksperience pune

Botuar më 11/12/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR OSE INVALID

Jam një zonjë kerkoj te punësohem si kujdestare per te moshuar ose INVALID, Tirane

Botuar më 10/12/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar

Botuar më 10/12/2018

KERKOJ BABYSITER

Kerkoj kujdestare per 2 femije ne Zurich te Zvicres. Te jete e sjellshme e te jete nga mosha 35 deri ne 47 vjece, Zurich

Botuar më 10/12/2018