Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PARUKERI ESTETIK GERSHERA E ARTE FILLON SEZONIN E RI TE KURSEVE,

Ne fushen e parukerise dhe esetetikes. OFERTE, manikyr pedikyr, thonje me xhel! Kursi zgjat 2 muaj. Pagesa 25.000 Leke! NXITONI SEPSE RREGJISTRIMET KANE FILLUAR!, Rruga Kavajes, prane kishes katolike

Botuar më 15/05/2019