Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MYSLYM SHYRI

meslym shyri | 115 M2 | 700 Euro

Apartament 2+1 me qera ne Myslym Shyr (ID B220446) TiraneNe Myslym Shyr, prane Shkolles Arben Broci, jepet me qera apartament 2+1, 2 tualete, 1 ballkon, me siperfaqe 115 m2, kati i 6, pallat i ri, me ashensor, e mobiluar ne menyre bashkekohore. a.r.Tarife sherbimi agjensie gjysem qerajeKerkohet muaji i pare i qerase, muaji i fundit dhe nje muaj garanciJepet me qera 700 euro/muaj, 115 M2, 2 banjo, i mobiluar

Botuar më 03/06/2023
700,00 euro/muaj

TREGU CAM

tregu cam | 40 M2 | 450 Euro

Zyre me qera ne Qender (ID BZ2164) TiraneNe Qender tek Tregu Cam, jepet me qera ambient per zyra (garsoniere), me siperfaqe 40 m2, kati i 1 mbi dyqanet, pallat i ri, me ashensor, jepet me qera bosh, me kondicioner. E pershtatshme per zyre, estetike etj. g.t.Tarife sherbimi agjensie gjysem qerajeKerkohet muaji i pare, muaji i fundit dhe nje muaj garanciJepet me qera 450 euro/muaj, 40 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 03/06/2023
450,00 euro/muaj

RRUGA BARDHYL

rruga bardhyl | 85 M2 | 400 Euro

Zyre me qera tek Rruga Bardhyl (ID BZ2165) TiraneTek Rruga Bardhyl, prane Bolv Oil, jepet me qera zyre, 1+1, 1 tualet, 1 ballkon, me siperfaqe 85 m2, kati i 2, pallat egzistues, zyra do te jepet bosh. j.m.Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i fundit dhe nje muaj garanciJepet me qera 400 euro/muaj, 85 M2, 1 banjo, bosh

Botuar më 03/06/2023
400,00 euro/muaj

FRESKU

fresku | 80 M2 | 75.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne Fresk (ID B120315) TiraneNe Fresk, ne Rrugen Fadil Deliu, tek stacioni i fundit i porcelanit, shitet apartament 2+1, 1 tualet, 1 ballkon, me siperfaqe 80m2, ne proces hipotekimi, pallat i ri (vitit 2011), e mobiluar. j.m.Tarife sherbimi agjensie 1% te vleres se shitjesShitet 75000 euro, 80 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 03/06/2023
75.000,00 euro

ALI DEMI

KOMPLEKSI MANGALEM | 48 M2 | 300 Euro

Apartament 1+1 me qera ne Ali Dem (ID B210347) TiraneNe Ali Dem, ne Kompleksin Manglem, jepet me qera apartament 1+1, 1 tualet, 1 ballkon, me siperfaqe 48 m2, kati i 7, pallat i ri, me ashensor, e mobiluar ne menyre bashkekohore. j.m.Tarife sherbimi agjensie gjysem qerajeJepet me qera 300 euro/muaj, 48 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 03/06/2023
300,00 euro/muaj

ALI DEMI

KOMPLEKSI MANGALEM | 48 M2 | 300 Euro

Apartament 1+1 me qera ne Ali Dem (ID B210347) TiraneNe Ali Dem, ne Kompleksin Manglem, jepet me qera apartament 1+1, 1 tualet, 1 ballkon, me siperfaqe 48 m2, kati i 7, pallat i ri, me ashensor, e mobiluar ne menyre bashkekohore. j.m.Tarife sherbimi agjensie gjysem qerajeJepet me qera 300 euro/muaj, 48 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 03/06/2023
300,00 euro/muaj

MISTO MAME

MISTO MAME | 100 M2 | 300 Euro

Jepet me qera kati i 2 i nje Vile tek Misto Mame (ID BV2252) TiraneTek Misto Mame, prane Spitalit Amerkian 3, jepet me qera kati i 2 i nje Vile (2+1), 1 tualet, ballkon, me siperfaqe 100m2, e mobiluar, K.TTarife sherbimi agjensie gjysem qerajeKerkohet muaji i pare i qerase muaji i fundit dhe nje muaj garanciJepet me qera 300 euro/muaj, 100 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 03/06/2023
300,00 euro/muaj

ALI DEMI

prane martenitetit te ri | 94 M2 | 136.000 Euro

Apartament Ne Shitje 2+1 Tek Ali Demi (ID B120309) TiraneTek Ali Demi, prane Maternitetit Ri, shitet apartament 2+1, 1 tualet, ballkon, me siperfaqe 94 m2, (84.5 Ne HIPOTEKE), kati 3, pallat i ri (viti 2012) me ashensor, orjentimi Lindje, shitet bosh. a.r.Ne cmim eshte i perfshire dhe garazhdi 13 m2.Pagese sherbim agjensie 1% e vleres se shitjes.Shitet 136000 Euro I PADISKUTUESHEM, 94 M2, 1 banjo, bosh

Botuar më 03/06/2023
136.000,00 euro

QSUT KOMPLEKSI ASL

QSUT | 113 M2 | 152.000 Euro

Shitet apartament 2+1 prane QSUT ( ID B120314) TiranePrane QSUT, ne kompleksin ASL, shitetapartament 2+1, 2 tualete, 1 ballkon, me siperfaqe 113 m2 (98 m2 ME HIPOTEKE), kati i 6, pallat i ri, me ashesor, ndertim i 2022, shitet bosh. j.m.Tarife sherbimi agjensie 1% te vleres se shitjesShitet 152000 euro, 113 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 03/06/2023
152.000,00 euro

KOMPLEKSI TURDIU

kompleksi turdiu | 83 M2 | 90.600 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Kompleksi Turdiu (ID B110166) TiraneTek ish Fusha e Aviacionit, ne kompleksin Turdiu shitet apartament 1+1 me siperfaqe 82,43 m2(74,12 m2 siperfaqe brendshme), kati 11(i fundit), pallat i ri ne NDERTIM(perfundon ne 2024), me KONTRATE POROSIE, me ashensor, fasade e ventiluar, orjentimi me diell, 1 tualet, 1 ballkon.Cmimi 90600 Euro, 83 M2, 1 banjo, bosh

Botuar më 03/06/2023
90.600,00 euro
)