Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LOKALE NE SHITJE - RRUGA THOMA KOXHAJ

PRANE PASTICERI LIKA | 55 M2 | 49.500 Euro

PLANIMETRI E RREGULLT.ME LULISHTE PARA.MUNDESI PER TU BERE DUBLEKS.HAPESIRE DHE LARTESI E MADHE KATI, 55 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 9, 1 banjo, gjendja: e re, MUNDESI PER BIZNESE TE NDRYSHME.MUND TE BEHET LOKAL,DYQAN,ZYRE AVOKATI,NOTERI,ZYRE DENTISTI,DOKTORI,AUTOSHKOLLE ETJ

Botuar më 20/03/2023
900,00 euro/m²

RRUGA IRFAN TOMINI

Afer Shkolles 26 Nentori | 71.5 M2 | 78.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Me hipotekë. Sipërfaqe 71.5 M2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banimi te nje pallati relativisht te ri, pa ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga Salloni me ambjentin gatimit, korridori shperndares, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare dhe 1 ballkon me pamje nga jug -lindje. Apart është i investuar totalisht, me sistem hidraulik dhe elektrike i ri, tarracë me termoizolim., 71.5 M2

Botuar më 20/03/2023
78.000,00 euro

SHTEPI ME QERA - RRUGA ZEF SEREMBE

Drejtoria e burgjeve | 104 M2 | 35.000 Leke

Jepet shtepi me qera 2+1, 104 M2, kati 2, totali i kateve 2, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/03/2023
35.000 leke/muaj

RRUGA FROSINA PLAKU

afer Shkolles Naim Frasheri | 76 M2 | 80.000 Euro

Shitet Apartament 2+1+guzhina me vehte. Sipërfaqe 76 M2 Neto. Me Hipoteke. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te fundit i nje pallati ekzistues pa ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga Salloni me ambjentin gatimit me vehte, korridori shperndares, 2 dhoma gjumi, tualet, dhe nje ballkon me pamje jug-lindje. Apartamenti shitet i mobiluar komplet., 76 M2

Botuar më 20/03/2023
80.000,00 euro

SUPER APARTAMENT 2+1+ POST PARKIMI ME QERA TEK RRUGA E DIBRES PRANE RRUGES GJON BUZUKU NE TIRANE (ID 42214369)

Rruga e Dibres prane Rruges Gjon Buzuku | 107 M2 | 700 Euro

Jepet me Qera Super Apartament 2+1 ne Ndertim te Ri me ashensor, kati 6, Siperfaqe 107 m², Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre moderne si ne foto, kondicioner, i gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket, Apartamenti oraganizohet ne: 2 dhoma gjumi, soxhorno, 2 tualete dhe ballkoni. Ndodhet shume afer me qendren dhe ne nje zone te mire per banim. Jepet me Qera 700 euro, 107 M2, Property ID : 42214369 www.dreamalbania.al

Botuar më 20/03/2023
700,00 euro

PERBALL INXHINIERISE NDERTIMIT

Tek Mozaiku Tiranes | 58 M2 | 77.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 me Hipoteke. Siperfaqe 58 m2. Apartamenti eshte i restauruar totalishr si hidraulike dhe elektrike, etj. Organizohet nga salloni me guzhinen e gatimit, nje dhome gjumi, tualeti, dhe ballkoni me orintim jug-lindje. WWW.EVEREST.COM.AL, 58 M2

Botuar më 20/03/2023
77.000,00 euro

NDARJE QERAJE - RRUGA “KONGRESI I MANASTIRIT”

Siper shkolles “Cajupi”, prane pediatrise. | 100 M2 | 20.000 Leke

Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje per nje hyrje 2+1, 100 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, verande, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 20/03/2023
20.000 leke/muaj

BLLOKU VASIL SHANTO

Afer Shkolles | 66.5 M2 | 87.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 me Hipoteke. Siperfaqe 66.5 m2. Apartamenti eshte i restauruar totalishr si hidraulike dhe elektrike, parket, dyer dhe dritare, etj. Organizohet nga salloni me guzhinen e gatimit, nje dhome gjumi, tualeti me dritare, dhe ballkoni me orintim jug-lindje. WWW.EVEREST.COM.AL, 66.5 M2

Botuar më 20/03/2023
87.000,00 euro

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE ASTIR RRUGA TEODOR KEKO TIRANE (ID 4131099)

Astir, afer Univers | 110 M2 | 120.000 Euro

Shitet apartament 3+1 (e modifikuar ne sallon 1 dhome), siperfaqe 102 m² (110 m² total) , pallat i ri, me hipoteke, kati 1 i banimit, apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon te madh (ku eshte bere nje dhome e vogel per femijet), 2 dhoma gjumi me dalje ne ballkon secila, 2 tualete, koridor shperndares per te gjithe ambientet, i mobiluar. Shitet i mobiluar 120000 euro., 110 M2, Property ID : 4131099 www.dreamalbania.al

Botuar më 20/03/2023
120.000,00 euro

AMBJENTE ME QERA - RRUGA IFRAN TOMINI

Perballe Delijorgjit | 200 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera lokal, 200 M2, i mobiluar

Botuar më 20/03/2023
1.000,00 euro
)