Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LAPRAKE

RRUGA DRITAN HOXHA | 86.2 M2 | 112.000 Euro

SHITET APARTAMENT 2+1, ne ndertim faza e fundit ,, 86.2 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE 995

Botuar më 29/05/2023
112.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - OKAZION! RRUGA E THESARIT

ne zone mjafte te mire | 64 M2 | 45.000 Euro

Shitet dubleks, 64 M2, kati 1, kati I, bosh, me certifikate.

Botuar më 29/05/2023
45.000,00 euro

NE FSHATIN SOS

prane shkolles Rreze Drite dhe Pallatit te Brigadave | 100 M2 | 420 Euro

Ne fshatin Sos , jepet me qera kati i III-te i nje vile me siperfaqe 100 m2, 2 +1 i mobiluar dhe organizohet ne ambient ndenje e gatimi , 1 dhome gjumi me krevat matrimonial, 1 dhome gjumi me 2 krevate teke, dhe 1 tualet .Apartamenti eshte totalisht I shtruar me parket.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare .Çmimi : 420 €uro, 100 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te AGJENSISE IMOBILIARE

Botuar më 29/05/2023
420,00 euro/muaj

NE FSHATIN SOS

prane shkolles Rreze Drite dhe Pallatit te Brigadave | 100 M2 | 420 Euro

, jepet me qera kati i II-te i nje vile me siperfaqe 100 m2, 2 +1 i mobiluar dhe organizohet ne ambient ndenje e gatimi , 1 dhome gjumi me krevat matrimonial, 1 dhome gjumi me 1 krevat tek, dhe 1 tualet .Apartamenti eshte totalisht I shtruar me parket.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare .Çmimi : 420 €uro, 100 M2, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi 420 €uro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te AGJENSISE IMOBILIARE

Botuar më 29/05/2023
420,00 euro/muaj

DON BOSKO

Kompleksi Vizion Plus, | 112 M2 | 400 Euro

Jepet me qira apartament 2+1 brenda Kompleksit te Vizionit, mobilim bashkohore , zone e qete dhe familjare, per me shume me kontaktoni, 112 M2, 6 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 29/05/2023
400,00 euro/muaj

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE NE RRUGEN 3 DESHMORET NE YZBERISHT NE TIRANE (ID 41211190)

Rruga 3 Deshmoret ne Yzberisht | 102 M2 | 98.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 me certifikate pronesie, siperfaqe 102 m², kati 1 ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje me ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Orientimi i apartamentit eshte nga perendimi.Cmimi 98000 Euro, 102 M2, Property ID : 41211190 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/05/2023
98.000,00 euro

ASTIR

RR. TEODOR KEKO PRANE ALFA BANK | 106 M2 | 90.100 Euro

SHITET APARTAMENT 2+1+1, ME HIPOTEKE, 106 M2, kati 9, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire, AGJENSI IMOBILIARE 995

Botuar më 29/05/2023
850,00 euro/m²

LIQENI I THATE

RRUGA PETI | 75 M2 | 420 Euro

JEPET ME QIRA 1+1, 75 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, AGJENSI IMOBILIARE 995

Botuar më 29/05/2023
420,00 euro/muaj

BRRYLI

afer maternitetit koco glozheni | 95 M2 | 600 Euro

JEPET ME QIRA 2+1+POST PARKIM, 95 M2, kati 7, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, AGJENSI IMOBILIARE 995

Botuar më 29/05/2023
600,00 euro/muaj

PERBALLE RING CENTER

ZOGU I ZI | 75 M2 | 390 Euro

JEPET ME QIRA 1+1, 75 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, AGJENSI IMOBILIARE 995

Botuar më 29/05/2023
390,00 euro/muaj
)