Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ZONA NE ASTIR FILLIMI

PRANE ME BAR OSLON | 117 M2 | 260 Euro

OKAZION. Jepet me qera Ap 2+1 ne pallat te ri me ashensor i mobiluar totalisht me cdo gje te re, 117 M2, kati 7, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/07/2020
260,00 euro/muaj

QENDER PRANE SHKOLLES SE BALETIT

PRANE ME BIG MARKET TE RRUGA PETRO NINI LUARASI | 60 M2 | 53.000 Euro

OKAZION. Ne shitje Ap 1+1 pjeserisht i kompletuar dhe totalisht i restauruar, 60 M2, kati 4, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Pajisur me Çertifikate Pronesie

Botuar më 07/07/2020
53.000,00 euro

QENDER / RRUGA E DURRESIT

PRANE ME FILLIMIN E BLLOKUT TE AMBASADAVE | 81 M2 | 280 Euro

OKAZION. Jepet me qera super Ap 2+1 ne pallat i mobiluar me cdo gje, 81 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Ambient i sapo lyer dhe restauruar totaliasht

Botuar më 07/07/2020
280,00 euro/muaj

SHITET AP. 2+1 ME SUPER CMIM, TEK SPITALI AMERIKAN 3

ne Yzberisht | 110 M2 | 670 Euro

Shitet super ap. 2+1. Apartamenti eshte me sistem ngrohje (kalorifera), i patinuar dhe i lyer me cilesi te larte, guzhina eshte e kompletuar, pamja nga ballonet eshte mahnitese,, 110 M2, kati 5, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bodrum, pjeserisht i mobiluar, me hipoteke

Botuar më 07/07/2020
670,00 euro

SHITET ME CMIM OKAZION!!! RR. MYSLYM SHYRI

tek shallvaret | 65 M2 | 99.000 Euro

Apartament 2+1, 65 M2, kati 4, pallat ekzistues, i mire administruar, e mobiluar ne kushte bashkekohore, pozicion jugu. apartamenti disponon dokumentacion te rregullt me hipoteke

Botuar më 07/07/2020
99.000,00 euro

PERBALLE PARLAMENTIT

RRUGA XHORXH BUSH | 50 M2 | 450 Euro

Jepet me qera dyqan, 50 M2, kati 1, me tualet, me kondicioner. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 07/07/2020
450,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

tek shallvaret | 65 M2 | 350 Euro

Jepet me qera ap. 2+1, 65 M2, kati 4, pallat ekzistues, i mire administruar, e mobiluar ne kushte bashkekohore, pozicion jugu

Botuar më 07/07/2020
350,00 euro

ISH RESTORANT DURRESI,

prane stacionit te autobuzit | 70 M2 | 58.000 Euro

Shitet 2+1+verande 15m²), sip.apartamenti, 70 M2, kati 2, kati II, bosh e restauruar ne total. Me hipoteke. Nuk bashkepunojme me agjensi

Botuar më 03/07/2020
58.000,00 euro

BRENDA UNAZES

tek Jordan Misja | 75 M2 | 63.000 Euro

Shitet 2+1, 75 M2, kati 5, i mobiluar, me hipoteke, pallat me tull silikate

Botuar më 29/06/2020
63.000,00 euro

ZOGU ZI

prane Ringut | 84 M2 | 110.000 Euro

Shitet 2+1, 84 M2, kati 3, i mobiluar, me hipoteke

Botuar më 26/06/2020
110.000,00 euro
)